banner851

banner614

‘SORUNLU’ MAHALLE KALMAYACAK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ‘Sorunları çözülmeyen mahalle kalmayacak’ talimatı doğrultusunda belediye ekipleri, 56 mahallede ihtiyaç sırasına göre yol yapımı, asfaltlama, onarım ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü, hazırladıkları asfaltlama programı kapsamında Aziziye Mahallesi’nde asfaltlama çalışmasına Azmimilli Mahallesi’nde ise yeni kaldırım yapımına başladı.

banner619
Düzce 24.08.2021, 13:53 25.08.2021, 17:47
1134
‘SORUNLU’ MAHALLE KALMAYACAK

Düzce Belediyesi kentin birçok noktasında yeni açılan yolların asfaltlama çalışmasını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Aziziye Mahallesi 888. Sokak’ta asfalt serimine başladı.

Asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi veren Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu, "Sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Müdürlük olarak yaptığımız programlama dahilinde yürütülen asfaltlama çalışmaları belirlenen periyotlar ile ihtiyaç duyulan mahalle ve sokaklarımızda sürecek. Ayrıca, yine Azmimilli Mahallesi başta olmak üzere Fatih ve Orhangazi mahallelerinde yama çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor.” dedi.

Hem bakım-onarım hem yeni kaldırım yapılıyor

Düzce Belediyesi, bir yandan yeni yollar açıp asfalt ve onarımlarını sürdürürken bir yandan da yayaların güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlamak amacıyla kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Ekipler son olarak Azmimilli Mahallesi’nde yeni kaldırım yapımına başladı. Yaya yollarının bakım ve onarımlarını gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü, aynı zamanda yürüyüş yolu eksiği bulunan mahalle ve sokaklarda yeni kaldırım yapımına da devam ediyor.

Son olarak ekipler, Azmimilli Mahallesi genelinde yoğun olarak kullanılan kaldırımların bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Kaldırım ihtiyacı olan 487. Sokakta çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, yayaların daha rahat yürüyebileceği yeni kaldırımları bölge sakinlerine kazandırdı.

Belediyeden yapılan açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin, hazırlanan program çerçevesinde ihtiyaç duyulan cadde, mahalle ve sokaklarda yeni kaldırım yapımı, bakım-onarım işlemlerini gerçekleştirmeyi sürdüreceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (5)
Düzceli 1 ay önce
Haberin başından sonuna kadar azmimilli mh. Diyor. Birkerede karaca mh deyin. Kaldırım diye birşey yok. Yalan konuşmasınlar
Köylü 1 ay önce
Kent merkezi AZMİMİLLİ MAH ŞAFAK SOK ACİL ASFAlT GEREKLİ ....Başka da bir şey söylemeye gerek yok ..
Uzunmustafa 858 sokak kal 1 ay önce
5 yıldır kaldırımı onaracaksınız kaç kere müracaat ettik 14 haziranda gelecektiniz randevunuza sadık kalın ....yazık
duzce duzce 1 ay önce
Lütfen 2 senedir ne gelen var ne giden çay mah 616 sok açıl asvalt lazim
DERELİ TÜTÜNCÜMAHALLE SAK 1 ay önce
SORUNLU MAHALLE KALMAYACAK MI??? AYNI KONUDA ŞİKAYETLERİ ONLARCA KEZ DİLE GETİRDİK KAYIT OLUŞTURDUK SIRAYA ALDIK DEYİP İŞLEMİ SONLANDIRDILAR. ANCAK KENDİNİZİ KANDIRIRSINIZ BÖYLE BAŞLIKLAR ATARAK