banner851

banner955

SOSYAL MESAFELER İNCELENDİ

Korona virüs salgını sonrasında normale dönüş süreci devam ederken, uzun süredir kapalı olan ve 1 Temmuz'da hizmete başlayan internet kafeler sıkı şekilde denetleniyor.

Düzce 09.07.2020, 10:30 09.07.2020, 16:09
4018

Korona virüs salgınının ardından normalleşme sürecine geçilmesi ile birlikte kafeler, internet kafeler ve playstation salonları da açıldı. Çeşitli önlemler alınarak açılmasına izin verilen internet kafelerde ekipler alınan önlemlere uyulup uyulmadığı konusunda sıkı denetimler yapıyor.

Özellikle korona virüs salgınını önlemede önemli olan dezenfektan, siperlik maske, maske gibi koruyucu malzemelerin bulunup bulunmadığını denetleyen ekipler ayrıca salonları kullanan kullanıcılarında maskelerine ve sosyal mesafelerini de inceledi.

Yapılan denetimlerde belirlenen kurallara uymayan internet kafe, kafe ve playstation salonu sahipleri uyarıldı.

banner844
Yorumlar (7)
Murat 2 yıl önce
Her yer tıkış tıkış bunlar işi gücü bırakmış küçük esnaf ile uğraşıyor. şu anda en tedbirli yerler internet kafeler. geçen gün gittim pırıl pırıl, ateş ölçer dezanfektan masa aralarındakı boşluklar. ben oturmadan önce bır dasha sılıp dezenfekte ettı adam masayı. keşke her sektör internet kafeler gibi hakkı ile yapsa bu işi.
Aykut 2 yıl önce
Su anda tedbirlere en iyi sekidle uyan mekânlar internet cafeler işletmecileri tebrik ederim
ömür 2 yıl önce
dolmuş larda ve özelikle ucaklarda insanlar sıfır mesafede oturuyor bakın işinize onları denetleyin işiniz gücünüz küçük esnaf
Selin 2 yıl önce
İş sadece kafelere kaldı dimi otobüsler tıklım tıklım fabrikada insanlar kalabalık her yer almış başını gidiyo !!!!! Kafeler denetlendi sadece birde sahillere bakın !!!
ertan inanç 2 yıl önce
otobüsler tıklım tıklım, cafelerde küçük bir masada 6 kişi oturuyor. Lokantalarda öneml sıfır, fabrikalarda 200 kişi 500 MT2 lik alanda çalışıyor 200 MT2 lik yemekhanede yemek yiyiyor bırakın reklam yapmayı.
Kerem sert 2 yıl önce
FİZİKİ MESAFE OLMALI
hamza 2 yıl önce
Fabrikalarda insanlar ic ice calisiyorr geciniz bu isleri bakanlikta devlette hersey ekonomi turizm ve para icin
Yeni Sayımız