banner851

banner955

STK’LARDAN YOL KONTROLÜNE DESTEK

Korona virüs ile mücadele kapsamında Düzce İl Sınırları giriş çıkışları yapılan yol kontrollerinde Sivil toplum kuruluşları da desteklerini sürdürmeye devam ediyor.

Düzce 31.05.2020, 13:48
10638
STK’LARDAN YOL KONTROLÜNE DESTEK
banner1032

Korona virüs tedbirleri kapsamında Düzce’nin 3 girişinde de İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri denetim noktaları oluşturdu.

Bu noktalarda Düzce’ye giren tüm araç sürücülerinin ve yolcuların ateşleri ölçülürken izin belgeleri de kontrol ediliyor. İl sınırlarında bu noktalarda Afet dernekleri de destek vermeye devam ediyor.

İlk kurulduğu gün itibari ile Düzce Arama Kurtarma Ekibi, Düzce Afet Gönüllüleri Derneği ve Düzce Ulusal Keşif Arama Kurtarma Derneği üyeleri gönüllü olarak denetlemelere katılarak desteklerini sürdürüyor. 

banner844
Yorumlar (3)
Zaff81 2 yıl önce
Yetkililerin aldığı önlem bu sayı İçin çok az öyle sadece İstanbul caddesi ile sınırlandırılırsa daha çok artar. Yetkililer aldırış etmiyor ki vatandaşın pekde umursadığı olsun
Burnundan Soluyn adam 2 yıl önce
Avmde olan her şey sokakta var niye illada AVM.Önceden AVM mi vardı.
Mustafa 2 yıl önce
Gönüllüler, gece bekçileri, işkur dan maaş alan özel güvenlik görevlileri, hiç birinin ceza kesme yetkisi yok, çağırın TV ekiplerini, mücadele ediyor desinler, sonuç sıfır elde 0
25
orta şiddetli yağmur