banner851

banner614

SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRİLDİ

banner619

Düzce Belediyesi’nde görev değişikliği yaşandı. Başkan Özlü’nün imzasıyla, belediyede Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde memur olarak görev Murat Gülmez, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne getirildi.

banner846
Düzce 31.08.2020, 18:25 31.08.2020, 19:41
3337
SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRİLDİ
banner844

Düzce Belediyesi’nde yeni görevlendirmeler yapılmaya devam ediliyor. Geçen hafta Basın Birimi başına yapılan atamadan sonra bir değişiklik de bugün yapıldı. Düzce Belediyesi’nde daha önce de birçok müdürlükte görev yapan Murat Gülmez’ın görev yeri değiştirildi.

Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün imzasıyla Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nde memur olarak görev yapan eski Fen İşleri Müdürü Murat Gülmez, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü görevine getirildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (12)
N.bay 11 ay önce
Bir an önce çok az akan sulara bir çare bulur inşAllah
Mechul 11 ay önce
Bu dönemde ancak garibanin suyunu keserler
Magdur 11 ay önce
Düzcenin çehresini degistiricez die yola cikan özlü ve ekibi gercekten de dediklerini yapti duzceyi 20 yil geriye goturduler bir civi cakmadan yiktilar saymakla bitmez en onemlisi isten eve gelirsin duş alacak su yok cok
Adil 11 ay önce
Mevlam,iz işi ehline verindiyor siz bu işi yapicak olan kişiyi normal memur sıfatında kullanıyorsunuz gene iyi uyanmissiniz geçte olsa
Osman 11 ay önce
Düzce'de emlak ve inşaat camiasında dönen üçkağıda bakarsak şimdiden bi bardak soğuk su için, onu da bulamayacasınız.
PAŞA GİBİ ADAM MURAT GÜLM 11 ay önce
Belediye Kadrosuna girdiği zamandan bu zamana kadar görevini layığı ile her zaman iş bilen adam PAŞA DAYIM rabbim ayağına taş değdirmesin. Yolun bağtın açık olsun inşAllah.
Düzceli 11 ay önce
Başkan bey şu kırk yıllıkları sıkıştırın emekli olsunlar,devlete millete belediyeye zararlılar.Kronik hastalarsa bıraksınlar maaşları haramdır.
m kemal 11 ay önce
Asansörlerin hepsi kahrından bozulmuştur ine çıka
Adamdaki azime bakarmısınız
Herhalde yirminci felan olmuştur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık