banner851

banner614

SÜREÇ HASSAS, KONTROLLER SIKI

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, korona virüs salgınına karşı önlem amacıyla kapalı olmasına karar verilen işyerleri ve kuruluşlara yönelik denetim yaptı. Kurallara uymayanlara cezai işlem uygulandı.

banner846
Düzce 17.04.2020, 13:48
5468
SÜREÇ HASSAS, KONTROLLER SIKI
banner844

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, korona virüs salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliklerine gönderdiği genelge kapsamında kapalı olması gereken iş yerlerine denetim gerçekleştirdi.

Yapılan kontrollerde, korona virüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken mekanların büyük bir bölümünün yasağa uyduğu görülürken, Düzce’nin bir mahallesinde bulunan derneğin faaliyetini sürdürdüğü belirlendi. Bunun üzerine derneğe giden ekipler, içerideki vatandaşları dışarı çıkartarak, gerekli müeyyideleri uyguladı.

Zabıta ekipleri, dışarıda bulunan vatandaşlara sürecin çok hassas olduğunu ve kurallara uyulması gerektiğini belirterek uyarılarda bulundu. Ekipler, “Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsten dolayı vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için bizlere bildirilen tüm denetimleri eksiksiz yerine getiriyoruz. Düzce Belediyesi olarak bu denetimlere ara vermeden devam edeceğiz. Yapılan denetimlerde kurallara uyan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da gördükleri tüm olumsuzlukları ‘153 Beyaz Masa’ hattını arayarak bildirmelerini rica ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
naci kaplan 1 yıl önce
tbrkler polis ve zabıtalarımıza . görvlerini yüksek sorumluluk içierisinde yapmışlardır.anap düzce il bşkn
hamza 1 yıl önce
Duzce de cok kahveye giden kumar oynayanlar var ne yaoarsaniz yapin bu insanlar bundan vazgecmez
26°
açık