banner851

banner614

SÜRÜCÜ MONTUNU ÇOCUĞA GİYDİRDİ

banner619

Düzce’de sağanak yağış sırasında bir sürücü aracından inerek, montunu çıkarıp yağmur altında ıslanan mendil satıcısı çocuğa giydirdi. O anlar trafikte olan başka bir sürücünün telefon kamerasına yansıdı.

banner846
Düzce 08.04.2021, 19:45 09.04.2021, 09:51
3181
banner844

Düzce’de etkili olan yağışla birlikte hava sıcaklığı da yaklaşık 10 derece birden düştü. Sağanaktan en çok etkilenenler ise sokakta çalışmak zorunda olanlar oldu. Kentin en işlek noktalarından olan Atatürk Bulvarı’nda çekilen görüntüler ise adeta iç ısıttı. Trafikte kırmızı ışıkta bekleyen bir sürücü, kendisine kağıt mendil satmak isteyen çocuğu görünce aracından indi. Sürücü üzerindeki montu çıkartarak küçük çocuğa giydirdi. Yardımsever vatandaşın titreyen çocuğa montunu giydirdiği anlar, kırmızı ışıkta bekleyen bir başka sürücünün cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Birol Aksu isimli vatandaş, “Ülkenin gençlerinden umudunuzu hiç bitirmeyin. Mendil satan çocuğun üşüdüğünü görünce üstündeki montu ona giydiren adam gibi adam. Tesadüfen çektiğim bu videoyu affına sığınarak paylaşıyorum” ifadelerinde bulundu.(İHA)

Yorumlar (11)
Helal olsun 2 hafta önce
10 dakika sonra bak. Mont yok. Çünkü o halıyle günlük 1000 1500 lira acındırma dolandırıcılığı yapıyorlar. İyi niyetli kardeşimiz keşke bilseydi. Ağaları paraları topluyor. Tanımadığınız kimseye yardım yapmayalım
can 2 hafta önce
Ah be tugayım merhametine hayran kaldım
okuyucu 2 hafta önce
helal olsun...tebrik ediyorum..
Düzce 2 hafta önce
İyilik yapıyorsan medyada paylaşmana ne gerek var Allah la senin aranda kalsaydı amaaa yok illaki sosyal medya da görecek herkes ibadetin iyiliğin gizlisi makbuldür
hilal 2 hafta önce
Farkındaysanız arkadaki araba video çekmiş
kerim 2 hafta önce
onu yayınlayan arka araçta çekim yapan vatandaş sevgili düzce.
Homo Sapiens Misin? 2 hafta önce
Videoyu izlediysen, arkada ki araç sürücüsü çekip atmış, Montu veren mi atmış sanki? Ayrıca burası sosyal medya değil haber sitesi! Toynaklarınızla yorum yapmayın.
haberi oku 2 hafta önce
haberi baştan oku.kendisi paylaşmıyor.
okuyucu 2 hafta önce
kendisi paylaşmıyor zaten, arkasında bekleyen sürücü çekip paylaşıyor, kendisinin haberi bile yoktur.. Nasıl okuyorsunuz haberi..
Ersin 2 hafta önce
Bizim insanımızın insanlığı bitmez güzel kardesime sağlık başarı dilerim
Kevser 2 hafta önce
massallah allahrazi olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
parçalı bulutlu