banner851

banner614

SÜRÜCÜLER İSYAN ETTİ…

Düzce’de trafik karmaşası sürüyor. Bahçeşehir Bağlantı yolundan Fisko Kavşağına giren araç sürücülerinin yanlışlıkla emniyet şeridini kullanmaları pahalıya patladı. Bin 400 TL para cezası yiyen araç sürücüleri, isyan etti.

banner619
Düzce 21.09.2021, 14:53 21.09.2021, 18:08
10688

Düzce’de trafik sorunu gün geçtikçe derinleşmeye devam ediyor. Bahçeşehir Bağlantı yolundan Fisko kavşağına giren araç sürücüleri, kötü bir sürprizle karşılaştı. 

Yanlışlıkla emniyet şeridine giren araç sürücüleri uygulama yapan polislere takıldı. Birçok araç sürücüsüne emniyet şeridini kullandıkları gerekçesi ile bin 400 TL cezai işlem uygulandı.

Duruma tepki gösteren bir araç sürücüsü, konu ile ilgili tepkisini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber whatsApp ihbar hattına gönderdi. Birçok araç sürücüsünün emniyet şeridine yanlışlıkla girdiklerini dile getiren araç sürücüsü, “Emniyet şeridi, normal şerit gibi duruyor. Emniyet şeridi olduğuna dair hiçbir uyarıcı levha yok. Bizde yoğun yoğun trafik nedeniyle yanlışlıkla emniyet şeridine girdik. Emniyet şeridi olduğunu bilmiyordum. Polis uygulamasına takıldık ve bin 339 TL para cezası yedik. Birçok sürücü de benle aynı cezayı yedi. Böyle bir saçmalık olamaz. Normal şeritten giderken, biranda emniyet şeridi başlıyor” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (49)
Hawkie 3 hafta önce
Trafik ışığı koyarak trafik felç edildi burada. Yap dal-çık vb. İnsanları bekleyerek trafik sıkışıklığı giderilmez. Emniyet şeridi de hikaye orada. Hep ihlal ediliyor. Düzce ufak bir şehir ve trafik sorunu var çok ilginç!!!
Esnaf 4 hafta önce
Bir lafım da haberi yapan arkadaşa, sırf ceza yiyip size ulaştı diye "bileğinin hakkıyla" cezayı yemiş olan vatandaşı mağdur gibi gösteriyor,haberi yanlış veriyorsunuz!
Esnaf 4 hafta önce
Her sabah geçiyorum oradan, yanlışlıkla falan giren yok, girenlerin hepsi ışığa gelmeden mecburen normal şeride geçmesi gerektiğinin farkında. Hem normal şeritte geçenin hakkına gireceksin, hem şeridinde gideni sola itip tehlike oluşturacaksın bir de pişkin pişkin yanlışlıkla girdim diyeceksin! Sadece o kavşakta değil her tarafta bu tarz denetimler artsın
Cafer 4 hafta önce
En Sağ Şeridin Emniyet Şeridi Olduğu bilmeyenin Ehliyetini iptal edip 5 Yılda Trafikten Men edeceksin yok öyle bilmiyordum Ayağaaaa
Çok komiksiniz 4 hafta önce
Emniyet şeridine yanlışlıkla girilmez. Yol hep 2 şerit köprü üstünde en sağdan giden e-5 e bağlanır devam eden 2 şerit yani uyanıklık yapıp diğer araçların hakkına tecavüz eden cezayı yiyecek ben her sabah oradan geçiyorum bana neden ceza gelmiyor
OSMAN B 4 hafta önce
CEZA ZULÜM HALİNE GELDİ ARTIK ...BU CEZALAR BİRAZ ABARTI OLUYOR..
halk 4 hafta önce
Emniyet şeridinin ilerde önü kesiliyor..Akıllı kavşak..ilerisi emniyetsiz....Nerde kaldırım nerde çizgi...Ama halkına tuzak kurmada ben birinci...
veliii 4 hafta önce
ticaretin oraya kasis koy kardeşim..kavşakdan dönen ralliye katıldım sanıyor basıyor gaza..okullar var orda
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın