banner851

banner955

SÜRÜCÜLERE KOLAY DÖNÜŞ İMKÂNI

Düzce Belediyesi, Kervan Kavşağı’nın ardından trafik sıkışıklığının yaşandığı bir başka nokta olan Terminal Kavşağı için çalışma yaptı. Kavşak öncesi sola dönüş yapacak araçlar için erken dönüş kolu ilave edilerek kavşaktaki trafik yoğunluğu hafifletildi. İlave kol ile Bahçeşehir’e gidecek olan sürücüler kavşağa girmeden dönüş yapabilecek.

Düzce 16.08.2021, 16:30 16.08.2021, 17:17
3156
banner986

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kentteki trafik akışını rahatlatmak için bir dizi çalışmayı yürütüyor.

8 gün gibi kısa bir sürede iyileştirme projesini tamamlayarak Kervan Kavşağı’nı açan ekipler, son olarak sürücülerin önemli güzergahlarından olan  Terminal Kavşağı’ndaki trafik yükünü hafifletmek için çalışma başlattı.

Şehir içinden Bahçeşehir yönüne gidecek araçların kavşağa girmeden erken dönüş sistemi ile dönüş yapması sağlanırken Aziz Yıldırım Caddesi’nden gelen araçlarla kesişmesinin önüne geçilerek trafiğe nefes aldırması sağlandı.

ASFALTI SERİLEREK HİZMETE GİRDİ

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Terminal Kavşağı’ndaki trafiğe nefes aldırmak için hafta sonu çalıştı ve hafta başı itibariyle erken dönüş ilave yolunun asfaltını da sererek hizmete aldı.

Yorumlar (6)
MOTORCU 1 yıl önce
FEVZİ ÇAKMAKTAN KALICI KONUTLARA DÖNÜŞ YÖNÜNDEKİ VE AYRICA OTOGAR TARAFINDAN FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİNE GİRİŞTEKİ LAMBALAR GEREKSİZ
Esnaf 1 yıl önce
orada durması gereken neden durmuyor acaba 2 tane koskoca dur işareti var kavşak önceliklidir ehliyeti olup ta bunu bilmeyenlere ne deniyordu bilmem
düzce 2023. 2 .sıra mille 1 yıl önce
başta fen işleri müdürümüz OKAN KALTUĞ beyi ve personelini yürekten kutlarım çalışmalarını başarıyla yapıyor
Hep eksik isler 1 yıl önce
Ticaret meslek lisesi arka yolu tek yone gecis saglanmis simdi kimse cezaevi istikametine direk karsi taraftan gecemiyor gecebilmesi icin terminalden girip donmesi lazim oraya bir cozum uretilmeli
Halk 1 yıl önce
Cok komiksiniz gercekden...Buna ancak akepeli koyunlar inanir..
Ali Bağlar 1 yıl önce
Birazda otogar kavsagina kadar uzayan trafigiyle mukemmel kervan kavsak duzenlemesini konusalim. Su an trafikteyim foto eklense eklerdim.
23
açık