banner851

banner955

TAŞINMA SÜRECİ BAŞLADI

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Atatürk Bulvarı eski terminal alanında inşası tamamlanan yeni hizmet binasına taşınmaya başladı.

Düzce 10.06.2022, 10:26
2741
TAŞINMA SÜRECİ BAŞLADI
banner986

Düzce’nin daha modern ve donanımlı bir itfaiye hizmet binasına kavuşması amacıyla geçtiğimiz yıl Çoban Kavşağı mevkiindeki eski terminal alanında başlatılan inşaat çalışmalarında sona gelindi.

Belediyeden çalışmalara ilişkin yapılan bilgilendirme şöyle: “Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzce ve bölge illerin ihtiyaçlarına donanımıyla ve hızıyla karşılık verebilecek yeni itfaiye binasında son rötuşlar yapılıyor. Düzce’nin ve bölgenin en modern, en donanımlı ve en yeni itfaiye binasının hizmete girmesine sayılı günler kaldı. Hızlı bir şekilde yükselen binanın tüm teçhizat ve donanımları yapılırken eksiklerin giderilmesinin ardından hizmete alınacak.

Geçtiğimiz hafta bahçesinin betonu dökülen itfaiye binasının tabelaları da yerleştirilerek son şekli verilmeye başladı. Öte yandan İtfaiye Müdürlüğü erleri de kısa süre içinde hizmete alınacak itfaiye binasına da taşınmaya başladı. Zaruri ihtiyaçlar haricinde odaların eşya ve malzemelerini taşımaya başlayan itfaiye erleri, yeni hizmet binasında hizmet vermek için heyecanla bekliyor.”

banner844
Yorumlar (2)
m 4 hafta önce
atlı logo çok kötü
kamu malı 4 hafta önce
Eski boşaltılan itfaiye arsası neden özele satıldı? Kamu malı hangi hakla şahıslara satılıyor? Belediyenin borçlarını kapatmak için kamu mallarını keyfince satması rezalettir, beceriksizliktir.
24
açık