banner851

banner614

TERMİNALDE BEKLENEN ADIMLAR

banner619

Sık sık şikayetlerle adından söz ettiren Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali ile ilgili bu kez halkı memnun edecek bir haber geldi. Düzce Belediyesi terminalde bulunan oturma bankları ve çöp kovalarını yeniledi.

banner846
Düzce 04.10.2019, 11:31 04.10.2019, 15:21
1305
banner844

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde eskiyen oturma bankları ve çöp kovaları Belediye ekipleri tarafından yenilendi.


 
Düzce Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bulunan kent mobilyalarında inceleme yaptı. Eskiyen kent mobilyalarını yenileri ile değiştiren ekipler, şehrin girişi görevini gören terminalde bekleme alanlarında bulunan oturma banklarının bakım onarımı ile eskiyenleri yenileri ile değiştirdi. Çöp kovalarında da aynı çalışmayı yapan ekipler, yetersiz olan yerlere de yeni çöp kovaları montajı yaptı.
 


Kent mobilyalarında eksiklik olan bölgelerde de tespit çalışması yaptıklarını belirten Destek Hizmetler Müdürlüğü çalışma programı kapsamında eksikliklerin en kısa sürede giderileceğini de belirtti.

HABER: S.AYDINLI
 

Yorumlar (4)
8161 2 yıl önce
Once çatisini yapip hizmet koysunlar
sema 2 yıl önce
Düzce güzel şehir, daha da gelişmeli daha cazip hâle getirilmeli. Bence bunu hak eden bir şehir.
düzceli 2 yıl önce
tuvaletler hala 2 tl ayıp ya kim işletiyor burayı belediye bir baksın nerede 2 tl ayıp yaa fırsatçılık yapanlar hakkında işlem başlatılsın yeter ayıp lütfen bu konudada haber yapılsın
parklar 2 yıl önce
parklara da rutin bakım yapılmalı duyarsız vatandaşların pisliğini çekmek zorunda kalmayalım