banner851

banner614

TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM ETTİ

banner619

Düzce Belediyesi bünyesinde yürütülen sosyal çalışmalara destek veren Düzceli iş insanlarına, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından sabah kahvaltısı etkinliği düzenlendi. Başkan Özlü, ihtiyaç sahibi aileler için desteklerini esirgemeyen iş insanlarına birer plaket vererek teşekkür etti.

banner846
Düzce 22.07.2020, 13:12 22.07.2020, 16:45
1236
TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM ETTİ
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ramazan ayı boyunca Düzce Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine sıcak yemek, gıda kolisi, yetimlerin giydirilmesi gibi birçok noktada yardım sağlayan hayırsever iş insanları ile sabah kahvaltısında buluştu.

Erguvan Sosyal Tesisi’nde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Göşterişli, Sosyal ve Yardım İşleri Müdürü Gönül Asuk ve çok sayıda iş insanı katıldı.

“Düzce’nin lokomotifi olan insanlarsınız”

Hayırsever iş insanları onuruna düzenlenen etkinlikte kısa bir konuşma yapan Başkan Dr. Faruk Özlü, “Değerli iş insanları, saygı değer arkadaşlar, sizler hepiniz Düzce ekonomisine önemli katkılar sunan,  Düzce’nin lokomotifi olan insanlarsınız. Öncelikle Düzce ekonomisine olan katkılarınız ve Düzce’nin gelişmesi ile kalkınması noktasında ki rolünüz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz ki bu sene farklı bir Ramazan ayı geçirdik. Her sene yaptığımızın dışında farklı bir Ramazan idrak ettik. Burada ihtiyaç sahiplerini bizim Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğümüz tek tek tespit etti. Onların evlerine, onların bizzat hanelerine hem sıcak yemek, hem de gıda kolisi dağıttık. Bunları sizlerin katkısı ile yaptık. Allah sizlerden razı olsun. Burada sizlere teşekkür etmek, sizlere Allah razı olsun demek için toplanmış bulunuyoruz. Yapılan yardımın, yapılan bağışın, verilen zekatın tanımı olmaz, reklamı olmaz, lütfen bunu böyle düşünmeyin. Bu bir teşekkürdür. Bu sizlere bir teşekkür etmektir. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah işlerinizi muvaffak etsin. Daha büyük kazançlar elde edin. Düzce büyüsün, Türkiye büyüsün.

“Sizlerin önünü açmak bizim görevimiz”

“Ben iş dünyasının, iş adamlarımızın, sanayicilerimizin desteklenmesinden yanayım.” diyen Başkan Özlü, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Onlara destek olmamız gerektiğine inananlardanım. Devlette görev yaptığım süre içerisinde de her zaman olumlu baktım. Bundan sonra da tavrım pozitif olacaktır. Düzce’de herhangi bir arkadaşımız yatırım yapmak istiyorsa, işini büyütmek istiyorsa ve bizim tarafımızdan, devlet tarafından yapabileceğim bir şey olduğuna inanıyorsanız, bunu düşünüyorsanız lütfen bana gelin. Bizim kapımız açık, sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz, sizlerin önünü açmak bizim görevimiz, çünkü siz istihdam açısından çok önemli bir sorumluluk taşıyorsunuz. Düzce ekonomisine, Türkiye ekonomisine önemli katkılar sunuyorsunuz. Tekrardan teşekkür ediyorum. Allah hayırlarınızı kabul etsin. Sağ olun, var olun.”  

Daha sonra Başkan Özlü, iş insanlarına teşekkür plaketi hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (3)
fidan bulut 12 ay önce
ben duzce belediye başkanına ve belediye bakım sorumlusu zafer baku ye bizi 22 07 2020de aksam bize cok yardimci oldu aksam geç saatde araba olmadığı icin bizi 2bayan otobus durağında gördü ve bizi evimize bıraktı saolsun zafer baku ye ben ve arkadaşım adına cok teşekkür ediyorum...
Hasan Hüseyin kaya 12 ay önce
Adam bikere belediye bakanı ister takar isterse takmaz
Yerli düzceli 12 ay önce
Haberde hem isim vermiyorsunuz başkanda maske yok plaket alanda var bari resim çekilene kadar maskekeri alsalar ya
18°
kapalı