banner851

banner614

TOBB BAŞKANI'NDAN BELEDİYEYE ZİYARET

banner619

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, sel felaketinin yaşandığı Düzce'de önce afet bölgelerini ziyaret etti, ardından Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile makamında bir araya geldi.

banner846
Düzce 30.07.2019, 11:00 30.07.2019, 18:33
490
TOBB BAŞKANI'NDAN BELEDİYEYE ZİYARET
banner844

Sel felaketinden zarar gören Akçakoca ve Cumayeri ile çevre köylerdeki afetzedeleri ziyaret edip vatandaşlarla görüşen Hisarcıklıoğlu, hasar ve ihtiyaçlar konusunda da yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü makamında ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, görüşmede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler almasının yanı sıra Başkan Özlü'ye belediye başkanlığı görevinde başarı diledi.

Ziyaret hakkında kısa bir açıklama yapan Başkan Özlü "Değerli dostum Rifat Hisarcıklıoğlu, sel felaketi ile karşı karşıya kalan Akçakoca ve Cumayeri'nde yaşayan vatandaşlarımızı ziyaret etti. Burada ihtiyaçları ve ortaya çıkan zarar hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda büyük bir nezaket göstererek yeni görevim dolayısıyla tebrik ziyaretinde bulundu. Kendisine ve beraberindeki heyete ilimize gelerek bizleri onurlandırdığı için teşekkür ediyorum." dedi.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret Başkan Özlü'nün Hisarcıklıoğlu'na hediye vermesinin ardından basına kapalı olarak devam etti. Sohbetin sonunda hediye takdiminin ardından Başkan Özlü, Hisarcıklıoğlu'na kapıya kadar eşlik ederek uğurladı.

Haber: C. ÜSTÜNER

 

Yorumlar (2)
Hayret 2 yıl önce
Bazı arkadaşlar gibi Rıfat beye "çakma Kaplumbağa Terbiyecisi" replikası yerine yerel ürünler sepeti hediye ettiği için Başkan beye teşekkürler...
Dzc 2 yıl önce
Sayın özlü işcilerin 5 günlük ikramiyeleri ile bireysel emeklilik kesintileri neden yatırılmadı işcinin maaşından kestiğiniz bes leri neden hala hesaplara yatırmadınız