banner851

banner614

TOKİ BAŞKANI TALİMATI VERDİ…

Düzce’ye yakışmayan çirkin görüntünün ortadan kaldırılarak yerine yeni bir cazibe merkezi inşa edilecek olan Eski Sanayi Çarşısı’nın dönüşümüyle ilgili önemli gelişme. TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile görüşen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, proje kapsamında inşa edilecek olan yeni ve modern sanayi sitesi için Bulut’un talimat vererek ihale sürecini başlattığı müjdesini verdi. Özlü bir müjde de Millet Bahçesi'yle ilgili verdi.

banner619
Düzce 09.08.2021, 19:54 12.08.2021, 09:30
4184

Düzce’yi her alanda ihya edecek olan projeleri bir bir hayata geçiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’ye yakışmayan çirkin bir görüntü çizen Eski Sanayi Çarşısı’nın taşınarak yerine modern bir yaşam alanı inşa edilecek dönüşüm projesi için de düğmeye basmıştı.

Söz verdiği yatırımlarla ilgili de bürokrat geçmişinin verdiği tecrübeyle Ankara temaslarını sürdüren Başkan Özlü’nün bu seferki durağı, Modern Sanayi Sitesi projesi süreciyle ilgili Toplu Konut İdaresi Başkanlığı oldu.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile görüşen Başkan Dr. Özlü, Düzceliler’e müjdeli haberi verdi. Özlü, dönüşüm projesinin önemli bir ayağını oluşturan Modern Sanayi Sitesi’nin inşası için hazırladıkları projede önerilen finansman modelinin kabul gördüğünü ve TOKİ tarafından ihale sürecinin başlatıldığını duyurdu.

“TOKİ BAŞKANI TALİMATI VERDİ”

Önemli gelişmeyi duyuran Başkan Özlü, “Bugün TOKİ Başkanımız Sn. Ömer Bulut Bey ile görüştüm. Düzceli kardeşlerimize müjdeli bir haberim var. Uzun zamandır üzerinde çalışarak projelendirme aşamasını tamamladığımız "Düzce Modern Sanayi Sitesi" finansmanı konusundaki önerimize TOKİ Başkanımız olumlu cevap vermiş, ihaleye çıkılması yönünde çalışma arkadaşlarını talimatlandırmıştır. Değerli Başkanımız Sn. Bulut’a teşekkür ediyorum. Düzce’mize ve esnafımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” ifadeleriyle yatırımın Düzce’ye, Düzceliler’e ve sanayi esnafına hayırlı olmasını diledi.

Öte yandan görüşmenin ardından ikinci bir müjde daha paylaşan Dr. Özlü, Millet Bahçesi ile ilgili de önemli gelişmeyi şu sözlerle duyurdu: "Bugün Değerli TOKİ Başkanımız Sn. Ömer Bulut Bey ile yaptığım görüşme ile ilgili Düzceli kardeşlerimize ikinci bir müjdeli haber daha vermek istiyorum. Yapımı tamamlanan Düzce Millet Bahçesi Projesi’nin kabul işlemlerinin başlatılması talebimizi değerli başkanımız olumlu buldu. İlgili daire başkanlığına kabul işlemlerinin başlatılması talimatını verdi. Millet Bahçesi’nin kabul işlemleri başlıyor. Değerli Başkanımız Sn. Ömer Bulut Bey’e teşekkür ediyorum. Millet bahçesine kavuşuyor. Düzceli kardeşlerimize ve Düzcemiz’e hayırlı, uğurlu olsun."

banner844
Yorumlar (7)
CABBAREE 2 ay önce
GÜLERKEN SANDALYEDEN DÜŞÜYORDUM.ŞAKACI BAŞKAN(BAKAN BEY)
Esnaf 2 ay önce
Çok sevindik mutluluk tan yerimizde duramıyoruz… Bu iş sizinle olmaz syn belediye başkanı
Sanayici 2 ay önce
Yav he he hayal satmaya devam ama yemiyoruz biz
Öz hakiki İrlandalı 2 ay önce
Sen o projeyi yap ben burada eşek gibi anırırım zaten senin siyasi hayatın buna yetmez laf kalabalığı başka bir şey yok
Düzceli 2 ay önce
Ben 24 yaşındayım bu bitene kadar bi 35 olurum herhalde
Aa 2 ay önce
Her gelen söküyor bir öncekini. Ne farkı kaldı? giden milletin paraları.
Düzceli 2 ay önce
Diğerleri ile karıştırdın sanırım yıllardır köksalmis yerleri söküp attı başkan dışarı bir çık parkları çevreyi gez