banner851

banner614

TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ DEVAM EDİYOR

banner619

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen toplu sünnet şöleni eğlencesi bu yıl 5 Eylül Perşembe günü Melen Su Parkı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek. 39 çocuğun katılacağı eğlencesi Düzce Belediyesi, temin ettiği sünnet kıyafetlerinin yanı sıra çocuklara, okul malzemeleri ve oyuncaklar dağıtacak.

banner846
Düzce 03.09.2019, 10:38 04.09.2019, 17:33
1481
TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ DEVAM EDİYOR
banner844

Düzce Belediyesi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl da 39 çocuk ve ailelerinin katılımı ile Ağustos ayında cerrahi müdahalelerin yapılması ile başlanan Toplu Sünnet Şöleni’nde çocuklar için 5 Eylül’de eğlence düzenleneceğini açıkladı.

Eğlence kapsamında belediye binası önünden Anıtpark Meydanı’na kadar kortejin düzenleneceğini açıklayan Düzce Belediyesi, yaptığı açıklamada,  “Saat 14.00’de başlayacak kortejin Anıtpark’a kadar sünnet gezisi yapacak çocuklar ve aileleri araçlarla Anıtpark Meydanı’ndan Melen Su Parkı Sosyal Tesislerine kadar araçlarla götürülecek.” İfadelerine yer verdi.Hacivat Karagöz gösterileri ve çeşitli ikramların yanı sıra 15.00’da Mevlid-i Şerif okunarak dualar edilecek. Çocukların sünnet kıyafetlerini temin eden Düzce Belediyesi, aynı zamanda Toplu Sünnet Şölenine katılan çocuklara okul malzemeleri ve çeşitli oyuncaklar hediye edecek.

HABER: M.KADAŞ
 

Yorumlar (1)
Düzceli 2 yıl önce
Çalışanın aç geziyo maaşlarını verin önce.Bezdirmeyin insanları yazıktır,günahtır.