banner851

banner614

TOPLU ULAŞIM KULLANANLAR DİKKAT…

Kentkart HES kodu yükleme zorunluluğu uygulaması Düzce’de 15 Şubat itibariyle başlayacak. Toplu taşıma hizmetinden yararlanan vatandaşlar Kentkartını HES kodu ile eşleştirme işlemini 14 Şubat tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor.

banner619
Düzce 03.02.2021, 11:40
1811
TOPLU ULAŞIM KULLANANLAR DİKKAT…

Düzce’de Kentkart HES kodu yükleme zorunluluğu uygulaması 15 Şubat itibariyle başlayacak. Toplu taşıma hizmetinden yararlanan vatandaşların 15 Şubat itibari ile ulaşım hizmetinden yararlanabilmek için Kentkartlarına HES kodu doğrulaması yapması gerekiyor. Kentkart HES kodu eşleştirme yapmayanlar, bu tarihten itibaren toplu taşıma araçlarını kullanamayacak.

Düzce Ulaşım A.Ş. yetkilileri, Kentkarta HES kodlarının tanımlanması için değişim ofislerinde Düzcelileri bekliyor.

KENTKARTA HES KODU TANIMLAMA NASIL YAPILIR?

HES kodunuzu, https://hes.duzce.bel.tr/ adresine tıklayarak aşağıdaki bilgileri doldurmanız gerekiyor.

Websitesinde çıkan bilgileri eksiksiz doldurmak gerekmektedir. İlk olarak HES kodunu girmeniz ve TC Kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Ardından Kentkartınızın üzerinde sol üst köşesinde yazan kart numarasını giriniz. Son olarak tanımla tuşuna basmalı ve çıkan yeni sayfada yeniden Kentkart numaranızı girerek tanımlamanızı sonlandırmanız gerekmektedir.

banner844
Yorumlar (2)
Vatandaş 8 ay önce
Hadi ben kartımı kaybettim başkası kullandı yada temassız kartlar da kullanıyor bunlara da saçmalık peşinde koşmaktan mantıklı işler yapın boş işler değil
Selo 8 ay önce
Kredi kartıyla binenler ne yapacak peki