banner851

banner955

TRAFİK EKİPLERİ YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI

İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı olan, en önemli geçiş noktalarından Bolu Dağı’nda, bayram tatili ile başlayan yoğunluk devam ediyor. TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu Bolu Dağı geçidini kullanan sürücüler, yoğun sis sürprizi ili karşılaştılar. TEM Otoyolu Düzce Kesimi ile D-100 Karayolu Bolu Dağı geçidi Kaynaşlı – Bakacak mevkilerinde Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ve Karayolları ekipleri yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Düzce 30.04.2022, 15:20 30.04.2022, 14:28
368
TRAFİK EKİPLERİ YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI

Ramazan Bayramı tatilini, tatil bölgelerinde ve memleketlerinde geçirmek isteyenler, Cuma akşamı mesai bitimi ile birlikte yola çıktı.

Araç yoğunluğu, Avrupa ile Anadolu arasındaki en önemli geçiş noktalarından Bolu Dağı’nda sis kendisini hissettiriyor.

Anadolu’ya doğru akıcı bir trafik yaşanıyor. Ancak Bolu Dağı’nı kullanan sürücüler sabah saatlerinden itibaren, yer yer görüş mesafesinin 10 metreye kadar düştüğü sis altında yolculuk yapmak zorunda kalıyor.

Olumsuzluk yaşanmaması için karayolları ekipleri yol kenarlarında bulunan sis uyarı lambalarını yakarak, sürücülere güvenli yolculuk yapmalarını sağlamaya çalışıyor. Trafik ekipleri ise, sürücüleri kurallara uymaları konularında uyarıyor.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız