banner851

banner614

TRAFİK RAHATLATILACAK

Düzce Belediyesi, kent genelinde sorunlu olan yol ve kaldırımlarda yenileme çalışmalarına hız verdi. 13 mahallede asfalt, yama, yol açma ve dolgu tamirat işlemleri tamamlanırken ihtiyacı olan bölgelerde de çalışmalar devam ediyor.

banner619
Düzce 29.12.2020, 09:50
1886
TRAFİK RAHATLATILACAK

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehrin dört bir yanında yol bakım-onarım ve yenileme çalışmalarına devam ederken, bir yandan da kaldırım yenileme ile yol açma çalışmalarını yürütüyor.

Ekipler, ulaşım sıkıntısı veya yol sıkıntısı olan bölgelere imar planına göre yeni yollar kazandırıyor. Uzunmustafa, Nalbantoğlu, Koçyazı, Dereli Tütüncü, Cumhuriyet, Körpeşler, Hamidiye, Karaca, Şıralık, Çay, Ağa, Sancaklar ve Aziziye mahallelerinde açılacak yeni yollar ile şehir genelinde ulaşım ağlarını genişleterek trafiği rahatlatmak amaçlanıyor.

D-100 ve D655 KARAYOLLARI REFÜJLERE FERFORJE

Öte yandan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehrin daha güzel daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamak amacıyla D-1OO - D-655 karayollarının orta refüjlerine yapılacak ferforjelerin alt yapısını da hazırladı.

Destek Hizmetleri Müdürlüğünün de kendi ekipmanlarıyla imalatını tamamladığı ferforjeler refüjlere yerleştirilmeye başlandı.

Yorumlar (4)
Ünal B. 10 ay önce
Siz önce fiskomar kavşağını bi düzene sokun sağa sola dönüşleri kapattınız ışığı kurdunuz mahallenin yarısı trafik merkeze gitmek için 4 ışık bekliyoruz
Aa 10 ay önce
Bir yama yapılıyor, Allah'lık! Araçlarda ön takım kalmadı. Bu, kul hakkı değil mi?
halk. 10 ay önce
hee rahatlar.Çoban karman çorman.Kervanı bi düzeltemedin Dursun Ay sayesinde uluslararası yolu şehrin ortasından geçiren akpli, belediye.Daha hayatta düzelmez.Ancak terminalden kervan kavşağına kadar olan yere viyadük şart..bolu cd.sini konutlara çıkış ver tamamen..
Resul İnan 10 ay önce
ferforje dikip asfalt dökünce mi trafik rahatlayacak 1999 depremi sonrası planlı şehir için tek adım atmayan bunlar zaten