banner614

TRAFİK ŞUBE EKİPLERİ SÜRÜCÜYÜ TESPİT EDEREK CEZA YAZDI

banner619

Düzce Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Öncü Haber’in gündeme getirdiği Rasim Betir Paşa Bulvarı’nda aracını kaldırıma park ederek tekerlekli sandalyedeki bir vatandaşın geçmesine engel olan araç sürücüsünü tespit etti. Bilinçsiz sürücüye yaya yoluna park ettiği için 132 TL para cezası uygulandı.

banner846
Düzce 17.11.2020, 12:58
2575
TRAFİK ŞUBE EKİPLERİ SÜRÜCÜYÜ TESPİT EDEREK CEZA YAZDI
banner844

Düzce’de yasak olmasına rağmen yaya kaldırımına park ederek yaya ve engellilerin geçişinin engellendiği adres bu sefer Rasim Betir Paşa Bulvarı oldu. Tekerlekli sandalyedeki engelli bir vatandaş, kendi hakkı olmasına rağmen gelişigüzel park eden bir sürücü tarafından kaldırım hakkı gasp edildi. Söz konusu araç nedeniyle kaldırımdan ilerleyemeyen vatandaşı çevredekiler mecburen ana yola indirerek aracın karşı tarafına geçirdi.

Bu görüntüye seyirci kalmayan bir vatandaş da yaya hakkını gasp eden o aracın fotoğrafını çekerek 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gönderdi.

Öncü Haber’in konuyu gündeme getirmesinin ardından Düzce Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ekipler kaldırıma park eden araç sürücüsünü tespit ederek yaya yoluna park etmekten 132 TL para cezası uyguladı.

Yorumlar (12)
sevim 7 ay önce
Keşke,Müftülüğün orada ki sokaklarda da denetim yapılsa,kaldırım işgallerine ceza yazılabilse.
jaccki 7 ay önce
öncu tv ya digerlwri? Dukkani onune koyam araclar kaldirima park yapanlar her gece k. mahallesinde kaldirimlarda arabalar var bunlara gozunuz neden kör
adamın teki 7 ay önce
Katlı otoparkın orada, bazı kafelerin önlerinde bir muhabirinizi soteye yatırın, her gün haberiniz çıkar.
Osman 7 ay önce
Lastiklerini indirseydiniz. O daha iyi ceza olurdu. 132 ne be?
tarık 7 ay önce
Böyleleri ehliyeti camiden mi alıyor?
Komik ceza 7 ay önce
Verilen cezanın miktarı bu işe ne kadar önem verildiğinin göstergesidir nokta.
Komik ceza 7 ay önce
Verilen cezanın miktarı bu işe ne kadar önem verildiğinin göstergesidir nokta.
düzceli keleş 7 ay önce
zabıtanın trafik birimleri gün içinde araçlarıyla gezerken resimleyip ceza kessinler.belki o zaman düzelir diye düşünüyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı