banner851

banner955

“TÜM BİRİMLERLE MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR”

Düzce Belediyesi yoğun kar yağışıyla mücadele kapsamında 250 personel ve 29 iş makinesi ile başlattığı çalışmada vatandaşlara hem teşekkür hem de uyarıda bulundu. Karla mücadele ekipleri vatandaşlardan, mümkün olduğunca özel araçlar yerine toplu taşıma araçlarını tercih etmelerini istedi.

Düzce 25.01.2022, 12:45 25.01.2022, 12:12
1185
“TÜM BİRİMLERLE MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR”
banner986

Düzce Belediyesi, hafta sonu başlayan yoğun kar yağışından etkilenen 56 mahallede karla mücadele çalışmalarının aralıksız sürdüğünü bildirdiği açıklamasında, vatandaşların da kar temizlik çalışmalarında ekiplere yardımcı olmasını istedi.

Düzce Belediyesi olarak her türlü hazırlığın yapıldığı ve tüm birimlerin teyakkuz halinde çalışmalarını sürdürdüğü ifade edilirken, olumsuz hava koşullarında vatandaşların da toplu taşıma araçlarını kullanmaları istendi.

“Toplu taşıma araçlarını kullanmaya gayret gösterelim”

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Son yılların en yoğun kar yağışına karşı tüm birimlerimiz ile mücadelemiz sürüyor. Lütfen özel araçlar yerine toplu taşıma araçlarını kullanmaya gayret gösterelim. Ana arterler ve ara sokaklardaki çalışmalarımız tüm gücümüzle sürüyor. Araçlarınızı mümkün olduğunca garajlara ve otoparklara park etmenizi rica ediyoruz. Böylelikle ekiplerimiz hem kaldırımlarda hem yollardaki karları rahatlıkla temizleyecektir”.

Düzce Belediyesi ev ve işyerlerini önündeki kaldırımların temizlenmesinde belediye ekiplerine yardımcı olan vatandaşlara da teşekkür etti.

Yorumlar (6)
Reis 4 ay önce
Kurtlar vadisi pusu.
Benim adım Cemil 4 ay önce
Birde gostermelik iş yspmasalar.Merkez buyuk camii bahcesine Pazar gunu gelip yağan karı saga sola vatandasin geçiş yapacagı yerleri kapatacak şekilde siyirdilar.Caminin önünde açılan alanda resim cekip gittiler 3.gun sonunda gelip kamyona yüklediler.3 gun boyunca esnafın kapısının önünde dağ gibi yığılı kar bekledi.Kimse başarılı mucadele anlatmasin ekranlara oynamasın..
Bedo 4 ay önce
Ne Duzce den nede idarecilerd3n bir cacik olmaz.canakcilar
VATANDAŞ 4 ay önce
TAMAM DA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA TIKIŞ FIKIŞ OLMASI BİR YANA NEFES ALMAK MÜMKÜN DEĞİL
cash81 4 ay önce
comolokko
vatandaş 4 ay önce
kalıcı konutlar 11.bölgeye de baksalar keşke ara sokakları açsalar kar yağmadan tekrar
19
parçalı bulutlu