banner851

banner614

TÜM EMNİYET BİRİMLERİ SAHAYA İNDİ

banner619

Koronavirüs salgını kapsamında alınan yeni tedbirlerden biri olan sokağa çıkma kısıtlaması tüm ülkede olduğu gibi Düzce’de de saatler 20.00’ı gösterdiğinde başladı. Kısıtlama kapsamında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de Düzce sokaklarında denetim gerçekleştirdi.

banner846
Düzce 21.11.2020, 23:03 21.11.2020, 23:05
2912
TÜM EMNİYET BİRİMLERİ SAHAYA İNDİ
banner844

Tüm Dünyayı kasıp kavuran Yeni Tip Covid-19 Salgını ile mücadele kapsamında ülke genelinde yeni tedbirler hayata geçirildi. O tedbirlerden biri olan sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam saatler 20.00’ı gösterdiğinde ülke genelinde başlatıldı.
Düzce’de esnaflar kısıtlamadan 1 saat önce işyerlerini kapatırken, vatandaşlarda evlerine gitti. Kısıtlamanın başlaması ile birlikte Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aytaç Tefek ile birlikte ekipler sokakta denetim gerçekleştirdi.
Denetimler esnasında saat kurallarına uymayanlar uyarılırken, iş yerlerini kapatarak evlere gidenlerin ise izin belgeleri kontrol edildi.


Sadece online veya telefon siparişi ile çalışan işletmelerde de denetim gerçekleştiren ekipler çalışanların ve iş yerlerin belgelerini kontrol etti.
Polis ekipleri, kısıtlama başlamadan önce ekip otolarının megafonları ile halkın evlerine gitmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Haber: İHA

Yorumlar (2)
jaccki 6 ay önce
Bosuna yapilan tantana sanki virus vardiyali calisiyor halkla dalga gecmekten baska birsey degil
fatih 6 ay önce
düzce esnafın haline olacak.çay bile içemiyoruz çarşıda.ESNAF BİTTİ
11°
hafif yağmur