banner851

banner614

"TÜM İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞACAĞIZ"

banner619

Düzce Belediyesi yoksul ve ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Düzce'de yaşayan 9 çocuklu ailenin yardımına koşan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yetkilileri ihtiyaç sahibi ailelerin hepsine ulaşmak için çabaladıklarını belirtti.

banner846
Düzce 03.03.2020, 13:04
2184
"TÜM İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞACAĞIZ"
banner844
banner785

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi ailelerin yardımına koşmayı sürdürüyor. Müdürlük bünyesinde yapılan incelemeler sonucu Düzce'de yaşayan 9 çocuklu ailenin evinde eksik olan eşya ve gıda malzemeleri, depodan karşılanarak aileye teslim edildi. Aileye koltuk takımı, halı, yatak, battaniye ve yorgan gibi ihtiyaçların yanı sıra gıda yardımı da yapıldı.

"İhtiyaç sahibi ailelerin hepsine ulaşmak için çabalıyoruz"

Yardım çalışması hakkında bilgiler veren Sosyal Yardım İşleri Müdürü Gönül Asuk, Düzce'de yaşayan her ihtiyaç sahibi aileye ulaşmak istediklerini belirterek, "Öncelikle ailemize başkanımız Sayın Faruk Özlü'nün selamlarını ilettim. İlimizde ikamet eden ve ihtiyaç sahibi ailelerin hepsine ulaşmak için çabalıyoruz. Yaptığımız incelemelerde öncelik sırasına göre belirlediğimiz ailelere yardım ulaştırıyoruz. Bu yardımlar ev eşyası, gıda, kıyafet gibi ihtiyaçların giderilmesi üzerine oluyor. Sosyal yardım çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz." dedi.

Yorumlar (3)
eğitim şart 1 yıl önce
hiç nefes almamışlar.Sonra ondan bundan yardım..
Düzceli Vatandaş 1 yıl önce
Hiç mi düşünce yok sizde 9 çocuk neyinize biz o kadar varlığın içinde 2 çocuğumuza nasıl bakarız diye düşünüyoruz
Fikri 1 yıl önce
Fakir in isi ancak cocuk yapmak olur .
16°
açık