banner776

banner614

banner701

TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILANDI

banner619

Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri Sallar Mahallesi'nde ikamet eden R.A. (77) isimli yaşlı vatandaşın durumunu öğrenmesinin ardından harekete geçti.

Düzce 17.10.2020, 13:36
2058
TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILANDI

Tek başına yaşayan R.A’yı evinde ziyaret eden ekipler, ihtiyaç tespitinin yapılmasının ardından ev eşyası, gıda, halı, yorgan, battaniye gibi eksik olan tüm ihtiyaçlarını tamamlamalarının yanı sıra evin temizliği, boya badana ve tadilat işlerini titizlikle yerine getirdi. Ekipler ayrıca evin bahçesini de temizleyerek diktikleri çiçeklerle süsledi.

“MİLLETİMİZE HİZMETKAR OLUYORUZ”

Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Ayşe Kılıç, yaptıkları çalışmalarla ilgili şunları söyledi;

“Tek başına yaşayan amcamızın durumunu öğrendikten sonra vakit kaybetmeden kendisini ziyaret ettik.  Evin durumunu inceledik ve neler yapabileceğimiz konusunda çalışmamızı yaptık. Birkaç gün içerisinde de evin temizliği, boya badana işlerini ekibimizle birlikte bitirdik.

Sosyal İşler Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın mağduriyetini önlemek adına çaba sarf ediyoruz. Sosyal hizmet ve gönül belediyeciliğini bir arada yürüterek milletimize hizmetkar oluyoruz. Amcamızın ve diğer ihtiyaç sahiplerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Fethi Resuloğlu 2 hafta önce
Tebrikler ediyorum
25°
açık