banner851

banner614

TÜM PARA HESABA YATIRILDI

banner619

AK Parti Düzce Kadın Kolları tarafından, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde yaşanan sel afetinin yaralarını sarmak amacıyla düzenlenen ‘Düzce Birlik ve Beraberlik Kermesi’nde toplanan paraların komisyon üyeleri tarafından banka hesabına yatırıldığı yazılı açıklamayla kamuoyuyla paylaşıldı.

banner846
Düzce 29.08.2019, 18:07
6539
TÜM PARA HESABA YATIRILDI
banner844

Akçakoca ilçesinde yaşanan sel afeti sonrası yaraların sarılması amacıyla Anıtpark Meydanı’nda AK Parti Kadın Kolları öncülüğünde MHP Düzce Kadın Kolları ve birçok STK’nın katılımıyla gerçekleşen, ‘Düzce Birlik ve Beraberlik Kermesi’nde toplanan yardım paralarının 77 bin TL Valilik tarafından onay alınarak açılan banka hesabına komisyon üyeleri tarafından aktarıldığı AK Parti Düzce İl Kadın Kolları tarafından yapılan yazılı açıklamada ifade edildi.

“Hesabımızda 77 Bin TL bulunmaktadır”

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“27-28-29 Temmuz 2019 Tarihinde Düzce Anıtpark'ta "Düzce Birlik ve Beraberlik Kermesi "ni düzenledik. Aynı zamanda TC. Ziraat Bankasında Kermes Komisyonu olarak IBAN NO : TR12 0001 00005464 8585 6750 01 - 54 Düzce hesabını Valilik Onayı  ile açtırdık. Kermes süresince kazanılan miktarlar her gün komisyon üyeleri tarafından banka hesabına yatırılmış olup, açılan hesabın 3 ay süreli olması hasebiyle hesabın bir müddet daha açık tutulması komisyon kararınca uygun görülmüştür.
28.08.2019 Çarşamba günü itibariyle hesabımızda 77 Bin TL toplanmış bulunmaktadır.”

“44 aileye havale yapıldı”

Açıklamada bazı ailelerin hesaplarına toplanan yardım parasından havale yapıldığı belirtilirken şu cümlelerle devam edildi:

“Bu süreçte Afad Müdürlüğü Kriz Merkezi, Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve kaymakamlıklarımızla koordineli olarak yürütmüş olduğumuz çalışmalarla tespit edilen ailelerimizin bilgileri ile; durum aciliyet sıralamasına uygun olarak; Gölyaka' da 2, Cumayeri’nde 12 ve Akçakoca’da 30 olmak üzere toplamda 44 aileye aynı tarihte Ziraat Bankası Hesabından havalesi yapılmış bulunmaktadır. Mesai bitiminde hesap tarafımızdan kapatılmıştır). Yardım yapılan ailelerin isimlerini toplum ahlak ve etik kurallar gereğince açıklayarak rencide etmeyi uygun bulmamakla birlikte; bilgi sahibi olmak isteyenler yukarıda belirtmiş olduğumuz İlçe kaymakamlıkları ile iletişim kurabilir.”

Son olarak yapılan açıklamada kermes sürecinde stant açarak ve katılım sağlayarak destekte bulunan tüm kurum ve kişilere teşekkür edildi.

Haber: H. DURNA
 

Yorumlar (7)
Vatandaş 2 yıl önce
Celiloğlu verilen fındıkların parasınıda versinler artık yeterrr..!
AYIPTIR 2 yıl önce
buraya atılan yorumları okurken utandım. arkadaşlar güzel bir şey yapılmış yardım edilmiş isim verilmemiş ne hale gelmişiz halk olarak. lütfen kendimize gelelim artık ayıptır.
Sessiz Kalma 2 yıl önce
3 aylık hesap yani faiz. Vatandaşa da haram para yedireceniz
Mesut 2 yıl önce
Sağ elin verdiğini sol elinle milletin gözüne sokun
Duzceli 2 yıl önce
Ne olacak çalışan otobüs şoförün parasi
Helal olsun 2 yıl önce
Ak parti duyarlılığını gösterdi yine . Allah razı olsun
30 Ağustos 2 yıl önce
Açılan hesap 3 ay süreli yani faize koymuşlar çoğalsın diye. Selzedelere haram parayla yardım edecekler yine..