banner851

banner955

TÜM SORULARA DOĞRU CEVAP VERDİ

LGS Türkiye 1’incisi Düzce’den çıktı. TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Alperen Ün, tüm sorulara doğru cevap vererek tam puan aldı.

Düzce 16.07.2020, 10:44 17.07.2020, 13:23
12916
TÜM SORULARA DOĞRU CEVAP VERDİ
banner1032

20 Haziran 2020 tarihinde yapılan Liselere Giriş Sistemi (LGS) sınavının sonuçları açıklandı. LGS Merkezi sınavında 42 farklı ilden 181 öğrenci soruların tamamını doğru yanıtlayarak tam puan aldı. Düzce Toki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Alperen Ün’de sınavda tüm soruları doğru cevaplayarak 500 puan alarak Türkiye 1’incisi oldu.

Düzceli Alperen Ün’ün Türkiye 1’incisi olması, okuduğu TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun eğitimdeki başarısını gözler önüne serdi. Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ise konu ile ilgili yaptığı basın açıklamasında,  “İlimiz TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Alperen ÜN tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı ve Türkiye Birincisi oldu. Öğrencimizi, ailesini, okul yöneticilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Yorumlar (21)
Bizede nasip olur insaall 2 yıl önce
Bizede nasip olur insaAllah
VATANDAŞ 2 yıl önce
işte düzcemiz böyle anılmalı. kavga adam yaralama uyuşturucu gibi konularla değil.
CELAL MALİ 2 yıl önce
Tebrikler Alperen.
Yolun açık olsun.
Ülkemize hayırlı bir birey olacağına eminim.
Düzceli 2 yıl önce
Özel okula değil devlet okullarına gönderin çocuklarınızı özelde şişme puanlar var sınavlarda çocuklar ne olduğunu anlamıyor ama devlet okul hocsları işlerini hakkıyla yapıyorlar özel okul hocsları müdürleri öğrenci olarak değil çocukları müşteri olarak görüyorlar ben birebir şahit oldum okul sahibi öğrenciler bu okulun müşterileri demişti ve şaşırmıştım tuhafıma gitmişti devlet okul hocalarımızı ayakta alkışlıyorum,
Öğrenci 2 yıl önce
Helal olsun
Metek Tokili 2 yıl önce
Düzce'mize bu gururu yaşatan öğrencimize, velilerine, yetişmesinde emeği geçen Toki M. Akif Ersoy Ortaokul öğretmenlerine sonsuz teşekkürler.
düzce 81 2 yıl önce
Tebrik ediyoruz.
Sevgi 2 yıl önce
Bir Düzceli olarak gurur duydum maşaAllah devamını dilerim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23
açık