banner851

banner614

TUNCER: HEPSİNİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM

banner619

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, ölümcül koronavirüs salgınını para kazanma fırsatı görerek akıl olmaz yöntemlerle halkı kandıranlara ateş püskürdü. Virüsle mücadeleyi beyaz kelebekle mücadele ile karıştıranlar olduğunu belirten Tuncer, bu şahısları Allah'a havale ettiğini belirtti.

banner846
Düzce 03.04.2020, 09:36
2174
TUNCER: HEPSİNİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM
banner844

Koronavirüs salgınının Türkiye'de görülmesi ile birlikte Düzce'de etkin mücadele için kolları sıvayan çevre ve sağlıktan sorumlu Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, sahada koordineli bir çalışma yürütülmesine öncülük etti.

Mart ayının ilk haftalarından bu yana Düzce'nin dört bir yanında gerçekleştirilen dezenfekte çalışmalarını 7/24 takip eden aynı zamanda beyin cerrahı olan Tuncer, son günlerde Düzce'de virüsü fırsata çevirenleri sosyal medya hesabı üzerinden eleştirdi.

Virüsle mücadelede belli başlı etkili maddeler kullanılmasına karşılık sadece para kazanma dürtüsüyle dezenfekte yapmaya kalkanlar olduğuna işaret eden Tuncer, halkı uyanık olmaya davet etti ve belediyenin görev başında olduğunu vurguladı.

Tuncer, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Tüm dünyayı etkisi altına alan, Dünya Sağlık Örgütü Tarafından "pandemi" kabul edilen, Koronavirüs Pandemisi ile mücadelede maalesef bazı şahıs ya da firmalar para kazanma dürtüsüyle insanlık dışı davranışlarda bulunmaktadırlar. Virüs ile mücadeleyi; halı yıkamak, detaylı araç temizliği, sivrisinek veya beyaz kelebek ile mücadeleyle karıştıranlar olabilir. Hayatını; insan hayatı kurtarmaya adamış bir doktor olarak onları Allah'a havale ediyorum. Çalışmak bizim genlerimizde var. Hele konu ekip çalışmasıysa benim mesleğim olan cerrahlığın özünde zaten bu var. Düzce Belediyesinin yapmakta olduğu dezenfeksiyon çalışmalarında da koca bir ekibiz. Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünde görevli Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi bölümü mezunu Haydar Yalçın ve 7 kişiden oluşan bir ekip. Benim içinde bu ekiple beraber hergün sahada olmak, çalışmaları takip etmek anlatılmaz bir mutluluk. Olmaya da devam edeceğim.

Bizimkisi memleket sevdası, bizimkisi Düzce sevdası. Hep birlikte başaracağız"

Yorumlar (22)
Hatice kudal 1 yıl önce
Bu durum çok ciddi lütfen sadece kendimizi değil sağlık çalışkanlarımızı ve geleceğimizi düşünmeliyiz devletimizin koyduğu kurallara uyalım başta sağlık bakanımız farkettin kocaya ve tüm sağlık çalışanlarımıza buradan çok teşekkür ediyorum Allah onlardan razı olsun rabbim onları korusun
Düzceli 1 yıl önce
Hipograd yeminine sadık kal şu ânâ kadar Haydar Kuşçu ve Özcan Demirbaş kaliteli bşk yrd yaptılar alnı ak geziyorlar.Sen nasıl gezecen işçi,mememurla uğraşan olarak hafızalarda kalacan.Asli görevine dön dahada batmadan herkezin harcı değil bşk yrd.
Apo 1 yıl önce
Geçin o işi. Devletin ciddiyeti biterse sahtekarlık tavan yapar. Yıllarca belediye otobüsleri 10 numara yağ kullandı. Yeni sanayide bir iş yeri depo olarak kullanıldı. Sahtekarlık yapılan yere hiç zabıta, maliye itfaiye uğramadı mı?
Dizceli 1 yıl önce
Bahçeşehir 13-14. Bölgede Belediyeden,Sağlık müdürlüğünden iznsis kendine seçimlerde oy almak uğruna çamaşırsuyu ve su karıştırıp apartmanların içini dışını ilaçlama yapan görevden alınan eski muhtar ismail akmanoğlu halkı zehirleyecek.
Baran 1 yıl önce
Reklamı bırakın samimi olun
Düzceli 1 yıl önce
Kurtsuyunda yapılan köpek barınağı ne işe yarıyor.13-14.bölgedeki köpek sayısı kadar barınakta yoktur.Şehir içinde makyaj yapmayı bırakında mahallelere sokaklara ağırlık verin.Oturduğunuz yerden ahtem yapmayın.İşi yaparken kameralarla gezmeyin.
Seni Başkan Yapıcaz 1 yıl önce
Kim ne derse desin,ne konuşursa konuşsun,bizim için değerlisin ve teksin hocam
Yaşar Gültekin 1 yıl önce
Faruk Özlü ve ekibi tam gaz.Güvenimizi boşa çıkartmadılar.Başarılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
parçalı bulutlu