banner851

banner614

TÜRKİYE’NİN KONUŞACAĞI YENİ YATIRIMLAR YOLDA

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ankara’da önemli temaslarda bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kalkınma Eski Bakanı Cevdet Yılmaz ve DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız ile bir araya gelen Özlü, belediye eliyle Düzce’de yürüttükleri önemli projelerden bahsederek, Türkiye çapında konuşulacak yeni yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulundu.

banner846
Düzce 20.08.2020, 14:17
1225
TÜRKİYE’NİN KONUŞACAĞI YENİ YATIRIMLAR YOLDA
banner844

Bir dizi toplantı ve programlara katılmak üzere Ankara’ya giden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bu ziyareti Düzce için fırsata dönüştürmek için üst düzey isimlerin kapılarını çaldı. 61, 62 ve 64. Hükümet’te Kalkınma Bakanlığı yapan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz ile bir görüşme gerçekleştiren Başkan Özlü, Düzce’de yapılan çalışmalar ve yapımı kısa sürede başlayacak büyük projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu.

“Her şey Düzce’miz için”

Düzce’nin imajı ve yakın gelecekte ortaya koyacağı büyüme ivmesinden de söz eden Özlü ziyaret hakkında yaptığı açıklamada “Kıymetli Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz’ı ziyaret ederek Düzce’de yaptığımız çalışmalar ve daha neler yapabileceğimiz konusunda istişare etme fırsatı bulduk. Düzce’nin yakaladığı yükseliş grafiği yukarıya doğru devam edecek, bunun için projelerimizi yapacağız, yeni fikirler geliştireceğiz. Her şey Düzce’miz için.” dedi.

“DSİ ile işbirliğimiz devam edecek”

Ankara ziyaretleri kapsamında DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız ile de görüşen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, iki kurum arasında iş birliği içinde yürütülen çalışmaların devam edeceğini ifade ederek, “DSİ ile halihazırda Asarsuyu Deresi temizlik çalışmasını yaptık, şimdi aynı şekilde Karaca Deresi temizliğine başlıyoruz. Düzce’nin su sorunu ve altyapı eksiklerinin tamamen ortadan kaldırılması için hazır olan projemizin hızla bitirilmesi için birlikte çalışacağız. Bu vesile ile genel müdürümüze ve personeline teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Özlü, Ankara ziyaretlerinin önümüzdeki günlerde de düzenli olarak çeşitli kurum ve kuruluşlar ile devam edeceğini bildirdi.

Haber: C. Üstüner

Yorumlar (3)
Selim 12 ay önce
2tane dozer ile temizlik yapmışlar. Bununla bizi avutuyorlar
Fatih 81 12 ay önce
Syn başkanım başarılarınızın devamını dilerim
Bekir bozkurt 12 ay önce
Düzceli hızlı tren istiyor