banner851

banner614

TÜRKSEVEN AİLESİ’NİN MUTLU GÜNÜ

banner619

Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve Esra Türkseven’in oğulları Aziz ve Asil Türkseven’in sünnet düğün merasimi gerçekleşti. Otantik Bahçe & Kır Salonu’nda gerçekleşen sünnet düğün merasimine Düzce protokolü, aile yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

banner846
Düzce 07.09.2019, 18:38 07.09.2019, 19:41
7003
banner844

Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven’in oğulları Aziz ve Asil Türkseven’in sünnet düğün merasimi gerçekleşti.

 Türkseven Kavşağı’nda bulunan T7 Petrol tesisinden saat 15.00’da hareket eden geniş katılımlı araç konvoyu, Otantik Bahçe & Kır Salonu’na geçiş yaptı.

Aziz ve Asil Türkseven kardeşlerle birlikte babaları Ömer Faruk Türkseven ve anneleri Esra Türkseven’in mehter takımıyla salona giriş yaptığı sünnet düğün merasimi, Kur-an tilaveti ile başladı. Tilavetin ardından ilahiler ve mevlid-i şerif ile devam edildi. Mevlid-i şerif ve ilahilerin okunmasının ardından mehter takımı gösterisi devam etti. Ardından takı törenine geçildi. Takı töreninden sonra semazen gösterisi davetlileri mest etti.  Sünnet düğün merasimine Düzce Eski Belediye Başkanı Dursun Ay, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan, Düzceli iş adamları, aile yakınları ve çok sayıda davetli katılım sağladı.Öncü Medya Ailesi olarak Asil ve Aziz kardeşlerin mutluluğunun bir ömür sürmesini diler Türkseven Ailesi’nin, çocuklarının mürüvvetlerini görmelerini temenni ederiz. 
 

Yorumlar (14)
. 2 yıl önce
Adam oranın sahibi pardon bu ne çekemezlik size kardeşlerim sizeneeee
Hayır o kavşak as taksi d 2 yıl önce
Buarada sünnet hayirli olsun
Okur. 2 yıl önce
Senin cocuklarinn sunnetinin ne haber degeri var..artk bi karar ver.magazincimisin habercimisin..yorumlarda haber gectikden sinra yayinlaniyor ama sana gelince hemen yayinlams...
GÜL 2 yıl önce
H0AYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAH SAĞLIKLARINI DAIM ETSIN TÜRKSEVEN AILESI YILLARDIR YARDIMLARIYLA NÂM SALMIŞTIR BI IKI CEKEMIYEN YÜZÜNDEN KIMSE YIKILMAZ NEYSE EMEK VERENLER HERZAMAN GOZONUNDEDIR HAYAT BU AILEYI YARDIMLARIYLA TANIR . . .
Adsız 2 yıl önce
Oncunun Patronu oluyor kendileri ..onun için haber olmazsa olmaz
yeter artik 2 yıl önce
isiniz gucunuz yandas ve tanidikaltinizin dugunleri..kamuoyu ile ne ilgisi var..duzcedeki.kaldirimlardan,kaldirim isgallerinden,bozuk yollardan,kervan kavsagindaki berlin duvarindan va bahsetseniz
alim ozan 2 yıl önce
Allah cc mürvetlerini de göstersin inşaaAllah. Başta Muhterem dedeleri Hacı Hidayet Türkseven olmak üzere tüm ailenin bu mutlu gününü sahsım ve temsil ettiğim Balkan Türkleri camiası adına tebrik ediyorum.( Alim ozan.Düzce Balkander yönetim Kurulu Başkanı )
Millet 2 yıl önce
Bir siz vardınız zaten.
DÜZCELİ 2 yıl önce
ÖNCÜ TV MİLLETİN DÜĞÜNÜNDEN BİZE NE İŞ ADAMININ SÜNNETİ OLUYO YAYINLA BAŞKA BİR İŞ ADAMININ DÜĞÜNÜ VAR YAYINLA BU BİR HABER KANALIYSA DÜZCE Yİ İLGİLENDİREN BİR HABER YAYINLA
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın