banner851

banner614

TÜRKSEVEN AUTO BİTCOİN İLE ARAÇ SATIŞI YAPACAK…

banner619

Araç piyasasında kalitenin ismi Türkseven Auto, Düzce’de bir ilke imza atıyor. Güncel teknoloji ve değişen ekonomik anlayışa ayak uydurmayı başaran Türkseven Auto sahibi Süleyman Can Türkseven, araç satışlarında son dönemde yatırımcıların gözdesi haline gelen başta Bitcoin başta olmak üzere kripto para ile ödeme kabulüne başlayacak.

banner846
Düzce 24.04.2021, 12:30 25.04.2021, 17:35
5599
banner844

Son dönemde yatırım yapmak isteyen vatandaşların gözdesi olan kripto paralar, kolay ödeme yöntemleri olarak da dünya genelinde yaygınlaşmaya başladı.

İlk sırada Bitcoin (BTC) olmak üzere kripto paraların işlem hacimleri gün geçtikçe milyarlarca lira artarken, yeni ekonomik gelişmeleri iyi okuyan büyük şirketler kripto para ile ödeme kabulüne başladı.

TÜRKSEVEN AUTO DÜZCE’DE İLKE İMZA ATIYOR!

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Türkseven Auto sahibi ve kripto para yatırımcısı Süleyman Can Türkseven, Düzce’de bir ilki gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Araç alım-satımında Düzce’nin kaliteli ismi Türkseven Auto’da artık ödemelerde yeni nesil kripto paralar kabul edilecek. Yatırımlarını kripto paralara yapan vatandaşlar, birikimleriyle araç satın alabilecek.

 

GÜNCEL ARAÇ LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN…

Düzce merkez Yeni Mahalle Hürriyet Caddesi’nde T7 Petrol yanında hizmet veren Türkseven Auto  araç sahibi olma hayali kuran vatandaşları bekliyor. Şirketin güncel araç listesi ve özelliklerine turksevenauto.sahibinden.com internet adresinden ulaşılabiliyorken, detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar Instagram’dan @turksevenauto sayfasından veya 0 532 499 07 81 numaralı telefondan iletişime geçebiliyor.

BİR SONRAKİ HEDEF İNŞAAT SEKTÖRÜ

Güncel teknoloji, değişen ekonomik anlayışa ayak uydurmayı başaran Türkseven’in bir sonraki hedefi kripto paranın inşaat sektörün kullanıma alınmasını sağlayarak Düzce’de bir ilke daha imza atmak.

Yorumlar (15)
Gölyakalı 2 ay önce
Ancak kendi reklamını yaparsınız bide gölyakalısınız neden acaba gölyakaya yatırım yapmıyorsunuz
Düzceli 2 ay önce
Turkseven Auto?
Muhyi 2 ay önce
Tarihe not olarak kalsın. Kripto para piyasası devletlerin kendi digital paralarının hayata geçirilmesi ile nakavt olacaktır. Bu nedenle yatırımcıların dikkatli olmasında fayda vardır. Devletler bankalar aracılığıyla nasıl sanal gümüş ve altın satıyorlarsa kendi para birimleri de piyasada digital olacak doğrulama sistemli olarak ödemelerde kullanılacak. Markette, büfede, otobüste her yerde .... O gün olduğunda BTC etherum, vb hiçbiri ayakta kalamaz uyanık olun derim.
Öncü 2 ay önce
Kia bayiliği ne oldu acaba
hamza 2 ay önce
2018 mercedes var mi kac bitcoin
Paracı 2 ay önce
Kripto para ile alışveriş yasaklandı devlet tarafından birde şirketler kapanıyor parayı nasıl tahsil edeceksiniz Türk lirası yetmiyormu bize neden başka paralarla uğraşıyoruz ki
Fatih 2 ay önce
Ne isyerinin nede öncünün yasal mevzuatta haberi yok anlaşılan Düzce başka ülke
Kabalaklı81 2 ay önce
İşte cesaret, işte feraset, işte fazilet, işte fedakarlık, işte mertlik, işte adam gibi adamlık. Süleyman Can Turkseven Otomobil piyasasının sefiridir biat edin..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
parçalı az bulutlu