banner851

banner955

TÜRKSEVEN VE BİRÇOK TANINMIŞ İSİM ŞAHİTLİK YAPTI

Vuruş ve Aycan aileleri, evlatlarını evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Düzceli genç ve başarılı iş insanı Cahit Vuruş, Aycan ailesinin kızları Aleyna ile dünya evine girdi. Genç çiftin düğün törenine sadece Düzce’nin değil Türkiye’nin tanıdığı birçok isim katıldı. Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, yeğeni olan Cahit Vuruş’un düğününde nikah şahitliği yaptı.

Düzce 01.08.2022, 14:45 01.08.2022, 17:36
9381

Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, yeğeninin mutlu gününde hem nikah şahidi oldu, hem de genç çiftle karşılıklı oynayarak unutulmaz anlara ortak oldu.

Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven’in yeğeni Düzce’nin genç ve başarılı iş insanı Cahit Vuruş, Aycan ailesinin kızları Aleyna ile çıktığı mutluluk yolculuğunu düzenlenen düğün töreni ile pekiştirdi.

Sapanca Elite World Hotel’de düzenlenen görkemli düğün törenine Türkseven ailesinin yanı sıra AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ankara Büyükşehir eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Düzce eski Milletvekili ve BELTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fevai Arslan, DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve eski Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, iş dünyasının tanınmış simaları, iki ailenin yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.

Bir ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘Evet’ diyen genç çiftin nikah şahitliğini Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ankara Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan, DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Metin Kaşıkoğlu ve Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven hep birlikte yaptı.

Düğün töreni boyunca konuklarla yakından ilgilenen genç çift ve ailelerinin sevinç ve heyecanı yüzlerinden okundu.

Öncü Medya ailesi olarak, Cahit ve Aleyna Vuruş çiftine bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.

banner844
Yorumlar (6)
Hasan demir 2 ay önce
Sadullah bey yorum bekliyoruz sizden
Tatar Muhiddin 2 ay önce
Düzce de salon bulamadı mı...
Resul İnan 2 ay önce
çarşıda çeyrek altın satan adam başarılı iş insanı diye pazarlanıyor , ah ülkem kimler kimlerle birlikte kimlerin cebi parayla dolmuş
KÜRŞAT YILMAZ 2 ay önce
Bolu'da düğün yaptı diye TSO Başkanını yerden yerden yere vurdunuz...
Perhiz yapıyorsan lahana turşusu yemeyeceksin....
NE FARKI VAR 2 ay önce
BU KADAR DETAY BU KADAR REKLAM BİZİM NE FAYDAMIZA OLDU ÇOK MERAK ETTİM AÇIKCASI ?
ya arapça olsaydı 2 ay önce
o düğün salonu ismi ya arapça olsaydı linç edilirdi.iyi ki ingilizce de milliyetçiliğimize halel gelmiyor.elite world demek.ahhh ahh.
19
açık