banner851

banner955

ULAŞIM ANA PLANI, MUHTARLARA ANLATILDI

Düzce’nin ulaşım ve trafik sorunlarını masaya yatırarak sorunları vatandaşların katılımıyla tespit ettikten sonra çözülmesi için Ulaşım Ana Planı’nı devreye alan Düzce Belediyesi, bugün itibariyle de kapı kapı gezerek anket çalışması başlattı. En az 10 bin vatandaşın görüşünün alınması hedeflenen anket öncesi yapılacak çalışmalar muhtarlara anlattı.

Düzce 07.12.2021, 13:26
887
ULAŞIM ANA PLANI, MUHTARLARA ANLATILDI

Şehrin ulaşım ana planını Düzcelilerle birlikte belirleyerek şehrin ulaşım ve trafik sorununu ortadan kaldırmak isteyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, plana katılımın geniş olması için toplumun tüm kesimlerine anlatılmasını istedi.

Bu kapsamda vatandaşın görüşlerini dinlemek amacıyla belediyenin anketörleri bugün sahaya indi. 3 bin hanede yapılacak olan ankette vatandaşlardan 128 soruya yanıt vermesi beklenecek. Bu sayede en az 10 bin vatandaşın görüşü alınacak.

Anket öncesi Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer ve Muhtarlık İşleri Müdürü Numan Şirin, muhtarlar ile Düzce Belediyesi meclis salonunda bir araya geldi.

Ulaşım Master Planı Danışmanı Bekir Ilıcalı ve şehir planlamacıları, Ulaşım Ana Planı’nda neler yapılacağını ana hatlarıyla anlattı. Şehir planlamacılarından oluşan ekip, aynı zamanda 128 sorunun olduğu anketin de detaylarını açıkladı.

MUHTARLARA ANKET BİLGİLENDİRMESİ YAPILDI

Düzce Ulaşım Ana Planı öncesinde anket yapılacağını kaydeden şehir planlamacıları, kimlik bilgilerinin kesinlikle istenmeyeceğini, anketlerin amacının hane halkının ulaşım ve trafikte yaşadığı sorunlar, memnuniyetleri ve ulaşımlarını nasıl sağladıklarıyla talepleri alınacağını açıkladı.

MAHALLELERDE ANKETLER BAŞLIYOR

Düzce Belediyesi ekiplerinin yapacağı ulaşım anket çalışmasında aşı kartlarının olacağını açıklayan Ilıcalı, akşam 18.00-21.00 saatleri arasında anketlerin yapılacağını belirtti. Mahallelerde rastgele olarak yapılacak anket çalışmasında muhtarlara da önceden haber verileceğini kaydetti.

Yorumlar (2)
Yücel 13 ay önce
Ya neden zorla küçük arabaları millete kabul etmek derdinde siniz arabalar küçük bir an önce büyütülmeli
T.C 13 ay önce
Ulkenin hali oyle icler acisi ki is bilmezler bakan olmus lise mezunlari ulke yonetiyor heryerde is bilmez insanlar dolmus tuzlari kuru hepdi vatansever sorsan oy vermeyenler vatan hanini bu ulkeyi hepiniz bitirdiniz ne sevgi ne kardeslik kaldi
Yeni Sayımız