banner851

banner614

ULAŞTIRMA BAKANI’NA BÖYLE ÇIKIŞTI:

banner619

Düzce’nin ulaşımdaki sıkıntılarını meclis gündemine taşıyan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, kapatılan Fiskobirlik Kavşağı ile çalışmaların sürdüğü Olimpiyat Kavşağı’na atıfta bulunarak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a “Düzce’deki ulaşım problemini kavşakları kapatarak mı çözmek istiyorsunuz?” diye seslendi.

banner846
Düzce 10.10.2019, 11:25 10.10.2019, 18:37
3277
banner844
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yeni yasama yılına hızlı girdi. Milletvekili Yılmaz, eğitimden tarıma, ertelenmeyen borçlardan ulaşımdaki sorunlara kadar Düzce’yi de yakından ilgilendiren birçok konudaki sorunları Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) gündemine taşıyor.
Yaptığı konuşmalar ve sosyal medya paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren Milletvekili Yılmaz, bu kez de meclis kürsüsünden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a seslendi.
Meclis toplantısında gündem dışı söz alan Milletvekili Yılmaz, “Düzce’nin Ulaştırma Bakanlığından birçok isteği var.” diyerek, bu istekleri tek tek sıraladı.
Karayollarındaki sıkıntılar tek tek sıraladı
Milletvekili Yılmaz’ın yaptığı konuşmanın detayları şu şekilde:
“Karayolları Düzce’de Fiskobirlik Kavşağı’nı kapattı. Sebebini sorduğumuzda üstten geçişi sağlayamayacaklarını, yatırım programlarında olmadığını ifade ettiler. Buradan kendilerine seslenmek istiyorum her yerde yol yapılarak ulaşım rahatlatılırken, Fiskobirlik Kavşağı’nı kapatmak hangi mantığa sığmaktadır?
Düzce’nin Ulaştırma Bakanlığı’ndan istediği birçok şey vardır. Yığılca yolunda çalışmalar tamamen durdu. Olimpiyat Kavşağı tam okulların açıldığı sezonda yapılmaya kalkılarak adeta trafik tam bir keşmekeş haline geldi.
Kuzey batı çevre yolu halen yapılmadı Sakarya-Düzce bağlantı yolu Melenağzı geçişi halen tamamlanmadı.
Buradan ulaştırma bakanlığına seslenmek istiyorum. Düzce’deki ulaşım problemini kavşakları kapatarak mı çözmek istiyorsunuz.”

 
Yorumlar (29)
teo 2 yıl önce
yürü be duzcenin ümidi kim tutar seni helal olsun gelecegin mhp lideri hatta reisi cumhuru...
Attila özdemiroğlu 2 yıl önce
Fisko kavsagı kapatılmasaydı bütün trafik kspanırdi o yolu günde iki defa kullanıyorum.tek alternatifi raylı sistem,yorumculardan kimse raylı sidtrmden söz etmiyor,alternatif sunum yapmıyor.
Fevzi çakmaklı 2 yıl önce
Sayın vekilimiz her zamanki gibi sorunları dilekçeci gibi okuyor. Ama bu sefer yanıldı. Bu konu ile sayın belediye başkanı ile ve AK parti milletvekilleri ile görüşmüş olsaydı Buranın ihalesinin yapıldığı ve firmaya teslim edildiği ve 1 yıl içinde viyadük yapılacağı ve yolun en kısa sürede açılacağını bilirdi.
telat 2 yıl önce
Helâl olsun vekilim düzce sonunda bi vekil gördüdüzceyi savunan tutan birmhp den milletvekili gördü artık sizin başarılı çalışmanızı düzce halkı görüp bu saatten sonra oyları kime verilmesi konusunda kendine gelmeli Allah yardımcın olsun i
Boş 2 yıl önce
Hep eleştirip konuşuyorsunuz ama bunlar tribünlere oynamak.Bir fidan dikmediniz,bir işi sonuçlandırmadınız.Nerde vatandaşta şikayet olsa hemen siyasi malzemeye çeviriyorsunuz.Yazık
adamın teki 2 yıl önce
Eee, kürsüde konuştu da Düzce'nin kalmayan ümidi, sorun çözüldü mü? Ak saçlıyı daha çok arayacaksınız.
Aa 2 yıl önce
Sayın vekilim, sizden başka vekilimiz (o sorunu görenimiz) yok. Zaten vekil yok ki, hepsi şov peşinde. İcraat görünenleri de ilkokul çocukları bile yapmaz!
Hayri 2 yıl önce
Karayollarini düzceden kaldirilmasi lazim.karayollarinin bütcesini il ozel idareye devredecen bak ozaman hic bir sorun kalmaz.karayollarinin ve belediyenin yapacagi islerin hepsini ozel idare kendi makina parki ve personeliyle yapar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın