banner851

banner614

ÜNAL: ‘YALAN HABERLERE İTİBAR ETMEYİN’

banner619

Düzce Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’nde görev yapmakta olan Cihan Ünal’ın, 2017 yılında belediyede çalışmamasına rağmen İŞKUR üzerinden çalışıyor olarak gösterildiği iddialarına yerel bir sosyal paylaşım sitesi hesabından tepki gösterildi. Ünal, hakkında yöneltilen iddialar üzerine ‘Böyle bir durum söz konusu değil. 2017 yılında sekreteryada çalışmaktaydım. Asılsız haberlere itibar etmeyin’ ifadelerinde bulundu.

banner846
Düzce 05.09.2019, 14:58 05.09.2019, 18:43
5592
banner844

Facebook paylaşım sitesi Gümüşova Güncel isimli hesabında, Düzce Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevinde bulunan Cihan Ünal hakkında, görevde olmadığı süreç içerisinde İŞKUR üzerinden çalışıyor olarak gösterildiği iddiaları yer aldı."Yetkilileri göreve davet ediyoruz"

Gümüşova Güncel isimli hesabın mesajında Ünal ile ilgili şu ifadeler yer aldı:

“Peygamber efendimizin bir hadisinde "Devlet malından bir hırka bile aşıran savaşta ölse bile şehit olmaz" demektedir. 2016-2018 yılları arasında AK Parti Gençlik Kolları ve İlçe Başkanlığı görevinde yer alan ve şu an da Düzce Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü ile Destek Hizmetler Müdürlüğü görevinde bulunan Cihan Ünal'ın, belediyede çalışmadığı halde İŞKUR üzerinden belediyede çalıştırıldığı gözükmektedir. Bu konu ile ilgili yetkilileri göreve davet ediyoruz.”"O gün istifamı verdim"

Hakkında iddialarda bulunulan konu ile ilgili Düzce Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cihan Ünal’dan aldığımız açıklamada ise Ünal şu ifadelerde bulundu:

“Böyle bir durum yok. Bunlar yalan haber, itibar etmeyiniz. Ben o dönemde sekreteryada çalışmaktaydım. Yaklaşık 4 ay çalıştım. Daha sonra ilçe başkanı görevine geldiğimde ise o gün istifamı verdim.”
 
06.01.1990 doğumlu Cihan Ünal, 2016-2018 yılları arasında AK Parti Gençlik Kolları ve İlçe Başkanlığı görevinde yer aldı. Ünal, şu an da Düzce Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’nde görev yapmaktadır.

Haber: H. DURNA

Yorumlar (17)
duzceli 2 yıl önce
yazıklar olsun size ak partiyı kullanmayın
Adore81 2 yıl önce
Ben itibar ederim Sayın Ünal bey.standart gereken açıklamanız zaten çünkü hiç 'ben yaptım'diyen duymadık bu ülkede bazı sayın Bakanlar bile elini kolunu sallayıp geziyorken mahkum olsn bi M.Ağar çıktı.hep siz temizsiniz sizden olmayan kirli
özel kalemler özeldir. 2 yıl önce
Nedir bu özel kalemlerin basından çektiği.Bir önceki özel kalem Beytullah Yılmazda çok özel konularda konu oldu. Özel konular için belediyenin imkanlarını seferber etmiş miş.
duzcelı 2 yıl önce
durust calıskan ınsanlar ıcın böyle durumlar konuşulur yanı meyva veren ağaç taslanır
Yargı 2 yıl önce
Ülkede Yargı Olsa Cihan Ünal Gibi Milletin Parasını Cebine İndirenlerin Kökünü Kazır.Ortada Kapı Gibi İŞKUR Belgesi Var Ünal "Yalan Haber İtibar Etmeyiniz" Diye Son Derece mesnetsiz Açıklama Yapmakla Yetiniyor.Ülkede Yargı Denilen O Kutsal Organ Olmayınca Bizlerde Allah'a Havale Etmekten Başka Bir şey Diyemiyoruz Yazık Çok Yazık.
Lokman 2 yıl önce
Cihan kardeşimizi efendi ve dürüst kişiliği ile tanırım bulunduğu konumu ve yeri sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum zaten dürüstlüğü sayesinde bu konuma gelen belkide nadir kişilerden dir Allah yolunu açık etsin
Düzceli 2 yıl önce
Zaten bu memlekette ne kadar hırsız arsız yolsuz varsa ağzından din iman düşmüyor birde üstüne olaya peygamberide alet ediyorlar yahu sen çalışmadan işkurdan aylık aldın bunu ssk bildirgeleri gösteriyor ve işe almak sözleri ilede milleti dolandırdın tipik ak pe zihniyeti
Ali 2 yıl önce
Hz peygamberin hadisi ile başlamış ben ikna oldum şahsen. Birgün bu dini ağızların da işe yaramadığını göreceksiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın