banner614

ÜNİVERSİTE’DE BAYRAM HAVASI

banner619

Düzce Üniversitesi’nin geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti. Üniversite personeli’nin katılımıyla gerçekleşen ve dualarla başlayan törenin ardından Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar yaptığı konuşmada, “Tüm Düzcelilerin Kurban Bayramı’nın kutlar, anlamını idrak edebileceğimiz bir bayram geçirmelerini dilerim.” ifadelerini kullandı.

banner846
Düzce 10.08.2019, 09:34 10.08.2019, 09:44
651
ÜNİVERSİTE’DE BAYRAM HAVASI
banner844

Düzce Üniversitesi Rektörlük Binası ön bahçesinde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenlendi.Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve fakülte öğretim görevlilerinin katılım sağladığı törende personel birbirlerinin bayramını kutladı.
Bayramlaşma töreninin ardından dualar edildi.Duanın ardından Rektör Çakar konuşma gerçekleştirdi. Çakar konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm arkadaşlarımın, öğrencilerimin ve Düzce Halkının bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Burada bulunmaktan ve sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Müslüman Alemi için önemli olan bayramımız Kurban Bayramı kutlu olsun. Küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öpüyorum.”Rektör Çakar’ın konuşmasının ardından rektörlük binası bahçesinde kokteyl düzenlendi.Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar Öncü Haber mikrofonlarına özel yaptığı konuşmada ise şu ifadelerde bulundu:

“Biz her bayram öncesinde personelimiz, öğrencilerimizi evlerine göndermeden önce mutlaka üniversitemizde gelenekselleşmiş bayramlaşma törenimizi yapmaya çalışıyoruz. Tam da tatil dönemine denk gelmesine rağmen bütün hocalarımız katılım sağladı. Bundan dolayı da onlara teşekkürlerimi iletiyorum. Bizi izleyen tüm Düzceli hemşehrilerimize tüm Düzceli dostlarımıza, üniversitemizin gönül dostlarına mutlu, sağlıklı, huzur içerisinde ve Kurban Bayramı’nın anlamını idrak edebileceğimiz bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.”

Haber: H. DURNA
Görüntü: C.A. KUŞ

Yorumlar (2)
Yener yeter 2 yıl önce
Rektör hanımın son foto efsane olmuş!
Soner 2 yıl önce
Rektör hocam çok çalışkan ve mütevazı . Kurucu rektör gibi kendine selam çaktıran asker özentisi değil. İyi ki var . Düzcemizin değeri.
25°
parçalı az bulutlu