banner851

banner955

ÜNLÜ RAPÇİ DÜZCELİLER’İN ENERJİSİNE HAYRAN KALDI

Anıtpark Meydanı’nda düzenlenen ve yoğun ilgi gören Düzce Gençlik Günleri ünlü rapçi Ceza’nın konseriyle devam etti. Meydanı dolduran binlerce Düzceli, Ceza’nın şarkılarıyla coştu.

Düzce 13.10.2022, 15:30 14.10.2022, 15:33
1730

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Düzce Gençlik Günleri’ büyük coşku ile devam ediyor. Gündüz saatlerinde Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan spor alanlarda spor yapan gençler, akşam da DJ Uğur ve Ceza konseri ile adeta kendinden geçti.

TURNUVALARDA HÜNERLERİNİ GÖSTERDİLER

Düzce Gençlik Günleri kapsamında Anıtpark Meydanı’nda oluşturulan voleybol, basketbol, futbol, ayak bilardosu, bocce, tenis ve Millet Bahçesi’nde golf alanlarında gençler kıyasıya yarıştı. Gençler, müsabakalarda sürpriz ödüllere kazanmak için ter döktü.

CEZA’DAN DÜZCE’NİN COŞKUSUNA TEBRİK

Düzce’nin önemli performans sanatçılarından biri olan DJ Uğur’un remixleriyle dans eden Düzceli gençlerin coşkusu, Ceza’nın sahne almasıyla doruğa çıktı. Binlerce Düzceli hep bir ağızdan Ceza’nın şarkılarına eşlik ederken ünlü sanatçı da Düzce’nin coşkusuna hayran kaldığını söyledi.

ÖZLÜ’DEN CEZA’YA PLAKET

Düzce Gençlik Günleri’ni gençlere armağan eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de Türkiye’nin en ünlü ve rap müziğinin öncüsü Ceza’ya plaket takdim etti. Düzceli gençlere hitap eden Özlü, “Gençler eğlenin, tadını çıkarın. Sizler isteyin biz yaparız. Bu konserlerin tadını çıkarın. Bunları sizin için yapıyoruz.” dedi.

Ünlü rapçi Ceza da Başkan Özlü’ye kendilerini Düzceliler ile buluşturan Başkan Faruk Özlü’ye teşekkür ederek, hafta içi olmasına rağmen alanı dolduran Düzceliler’e övgüler yağdırdı.  

Yorumlar (4)
Vatandaş 2 ay önce
Ezan okunurken bile saygı yok yazık gençlerimize birileri bunu durdurmalı
İrfan 2 ay önce
Sizin gençlik derdiniz ve gelecek ufkunuz bu mu.çok yazık
Düzceli barut 2 ay önce
Bu batan geminin malları mı arkadaş değirmenin suyu nereden geliyor eğlenecek vaktimiz yok üretmeliyiz daha çok çalışmalıyız gençlere balık vermeyi bırakmalı tutmayı öğretmeliyiz
yazık günah 2 ay önce
Vergilerimizle saçma sapan konserlere ve şarkıcılara para aktarılmasını kınıyorum. Herşey bitti eğlenceye sıra geldi.
Yeni Sayımız