banner851

banner955

ÜRETİCİ VE İŞÇİLERİ ZİYARET ETTİ

Düzce valisi Cevdet Atay, Karadeniz genelinde fındık hasadı devam ederken Küçük Mehmetler Köyü’nde fındık üreticileri ve fındık toplayan işçileri ziyaret etti. Vali Atay, işçilerle birlikte bir süre de fındık topladı.

Düzce 18.08.2021, 13:30
1407
ÜRETİCİ VE İŞÇİLERİ ZİYARET ETTİ
banner1032

Karadeniz bölgesinde 8 milyon insanın geçim kaynağı olan ‘yeşil altın’ fındıkta hasat devam ediyor.

Düzce’de de resmi olarak 9 Ağustos’ta başlayan ancak yaklaşık 20 gündür bahçelerde olan üretici bir yıllık emeğini topluyor.

Düze valisi Cevdet Atay da Küçük Mehmetler Köyü’nde fındık üreticileri ve fındık toplayan işçileri ziyaret etti.

Fındık işçileri ile bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Atay, hasat döneminin hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulunup kolaylıklar diledi.

Vali Atay bir süre de fındık toplayarak işçilere yardım etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
YAVUZ0881 1 yıl önce
VAllaha ne yapsak devemi kessek yoksa filmi ne lan bu dalgamı geçiyor aklı sıra işine bak kardeşim gölge etmede millete sinir krizi geçirtme bu sıcakta hadi işine bak sen işine serin makamında reisinden gelen direktifleri ayata ceketini ilikli bekle bir taneniz efsane vali RECEP YAZICIOĞLU,nun kılı olamazsınız
Vali Beye 1 yıl önce
vali bey orada çalışan afganlıların çoğu kaçak..Hiç kontrol yok.Sağlık taraması yok.Çalıştıran fındıkcılara işyeri sahiplerine ağır cezalar gelmeli..Bi kontrol edilsin..Bulaşıcımı hastalıkları nedir bilinmiyor..
14
kapalı