banner851

banner614

ÜTOPYA DÜZCE’YE Mİ GELİYOR?

banner619

Televizyon dünyasının başarılı isimlerinden Acun Ilıcalı, kendi kanalında ve dijital yayın platformu üzerinden çok sayıda programa imza atıyor. Yurtdışında da önemli televizyon programlarının yöneticiliğini yapan Acun Ilıcalı, bu alanda yeni bir girişime imza attı ve Düzce’nin Gölormanı köyünde Taç Tarım’a ait 50 dönümlük çiftlik satın aldı.

banner846
Düzce 16.03.2021, 15:19 18.03.2021, 15:55
23439
banner844

Acun Ilıcalı Düzce’de arazi aldı. Ünlü televizyoncu Düzce’nin Gölormanı köyünde Taç Tarım firmasına ait 50 dönüm çiftliğin yeni sahibi oldu. Bir süredir görüşme halinde olan Acun Ilıcalı ve Taç Tarım firması yetkilileri tarafından karşılıklı imzaların atılmasıyla satış işlemi resmiyete döküldü. Ilıcalı’nın Ramazan ayından sonra yeni çiftliğinin açılışını büyük bir organizasyonla gerçekleştireceği öğrenildi.

Survivor programının platformlarını hazırlayanların Düzceli olması nedeniyle Düzce’yi daha yakından tanıyan ve yatırımlarına buradan bir çiftlik ekleyen Ilıcalı’nın gündeminde ise yine bir televizyon programı var.

ÜTOPYA İÇİN Mİ SATIN ALINDI?

Yaklaşık 6.5 yıl önce Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın almasıyla birlikte izleyicileriyle buluşan Ütopya programının Düzce’den satın alınan 50 dönümlük tarım arazisiyle birlikte yeniden çekileceği gündeme geldi.

Ütopya yarışmasının formatı şu şekilde: Yaklaşık 25 yarışmacı 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdürüyor. Ütopya'da her yarışmacı kendisine verilen imkanlarla kendi yaşam alanlarını oluşturuyor.

HABER: F. UÇAR

Yorumlar (8)
aykut gül 4181 3 ay önce
düzceye her kosulda guzel yatırımlar yapılıyor fırsata cevırmeden degerlendırılmesı lazım
Asabi 3 ay önce
Bu yaptığınız borsa spekülasyon faaliyeti kapsamına girer. Batık şirketi hisseleri 5 liradan 40 liraya kadar çıkardınız. Ayıp. Hisse sahipleri savcılığa suç duyurusunda bulunabilir.
Berk Sönmez 3 ay önce
Taçtr hisseleri iyi değer kazanır..
Erzurum 3 ay önce
Acun ılıcalı Erzurum lu yok artık onuda mı çarpıttınız möncü tv :D
sporcu 3 ay önce
napalım şimdi aldıysa.gururlanalımmı üzülelimmi..
Hakan 3 ay önce
Taçtr hissesi almak lazım
GÜLDÜRMEYİN YA 3 ay önce
AMAN AMAN ÖYLE AMAZON ORMANI GİBİ BİR YER DEĞİL ORASI, HER TARAFI MÜCAVİR ALANA YAKIN YERLER.
BİR KAÇ AY ÖNCE AÇIKMIŞTI 3 ay önce
TAMAM DA BU YENİ DEĞİL Kİ, BİR KAÇ AY OLDU GALİBA
17°
hafif yağmur