banner851

banner955

UYGUN FİYAT, KALİTELİ HİZMET

Merkez'e bağlı Şerefiye Mahallesi’nde bulunan katlı otoparkı Düzce Belediyesi’nce düzenlenen ihale sonucunda 3 yıllığına kiralayan Mehmet Mutlu, Düzce’deki araç sahiplerine kaliteli hizmet sunulması için çalışmalara hızlı başladı. Araç sahiplerinin uygun fiyatlarla otoparkı kullanması için abonelik sistemi devreye sokulurken, araç yıkama alanı da otopark kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Düzce 03.09.2020, 16:12 03.09.2020, 17:16
3913
UYGUN FİYAT, KALİTELİ HİZMET

Düzce Belediyesi’nin şirketi YEYPAŞ işletmesinde iken 11 Ağustos 2020 Salı günü Düzce Belediyesi Encümen Salonunda yapılan ihale sonucunda el değiştiren Katlı Otopark ve Araç Yıkama Alanı’nda kalite anlayışı ile hizmet başladı.

Bilindiği gibi Düzce eski Belediye Başkanı İsmail Bayram dönemi olan 2012 yılında, şehrin otopark ihtiyacına merhem olması ve dar yollara park edilen araçlar yüzünden yaşanan trafik sorununun çözülmesi için inşa edilen Düzce Belediyesi Hacıbayramzade Katlı Otoparkı için açılan ihaleyi 3 yıl için 850 bin TL + KDV ile iş insanı Mehmet Mutlu kazanmıştı.

İhalenin onaylanması ve iş tesliminin ardından hızla otoparkta yeni düzenlemelere başlayan Mutlu, ilk olarak park alanının tamamını detaylı bir temizlik ve dezenfekte işleminden geçirdi. Ardından YEYPAŞ döneminde faal olmayan yıkama alanını daha işlevsel hale getiren Mutlu ve ekibi, ayrıca hem park hem de yıkama hizmetinde fiyat artışına gitmedi.

Düzceliler’e kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet sunma anlayışı çerçevesinde günlük park ücreti 5 TL, aylık abonelik 125 TL ve iç-dış oto yıkama ise 30 TL olarak belirlendi.

Koronavirüs önlemleri kapsamında otoparkın sık sık temizleneceği ve güvenlik kameraları olan katlı otoparka vatandaşların gönül rahatlığı ile araçlarını bırakabileceği bildirildi.

HABER: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (7)
DENİZ 2 yıl önce
KÜTÜPHANE KARŞISI 2 TL, GÜNLÜK FİYAT ÇOK YÜKSEK
Müşteriniz 2 yıl önce
Asansör ne zaman devreye girecek?
Vatandaş 2 yıl önce
Yeypaş gecelik fiyat yazıyordu. Aylık pakette gece parkı da varmı acaba. Ayrıca 125tlnin sadece öğlense hiçbir artısı yok. Zaten haftada 1 gün işyerleri kapalı en fazla 26 gün kullanılacak 25 gün parasını verip niye 1 aylık abone olunsun 1 gün kar etmek için değmez. Buda vatandaşa faydalı bi hizmet değil.
Hakkı 2 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun . Belediye şirketi Yeypaş binayı çok hor kullanmıştı. Şimdi gerçekten boyanmış , zemin temizlenmiş. Tebrik ediyorum.
Mahmut 2 yıl önce
Allah yardımcısı olsun . Ayda 5500 araç ve 27 bin gelirle anca kendini kurtarır. Düzcede esnaflık zor iş.
yasin 2 yıl önce
Burayi alan abiye hayirli olsun ama hata yapmis bence bu fiyatlar cok kimse gidip buraya araba koymaz kotu hava kosullari dolu vs. olmassa uzak kaliyor iceriye cok dar bir alanda ve cok 5 tl ,3tl-bisyerler var bosuna yatirim yapmis bosuna gtti parasi
şöför 2 yıl önce
çok yüksek 3 tl neyinize yetmiyor
24
açık