banner851

banner955

“UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIK”

Son yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Samsun Valisi olarak atanan Vali Zülkif Dağlı, veda ziyaretlerine başladı. İl Genel Meclisi Haziran ayı son toplantısına katılan Vali Dağlı, burada İl Özel İdare Sekreteri Mehmet Hayri Şen, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, meclis üyeleri ve özel idare personeli ile vedalaştı.

Düzce 12.06.2020, 16:15
3747
“UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIK”
banner1032

Son Valiler Kararnamesi ile Düzce Valiliği görevinden Samsun Valiliği’ne atanan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, veda ziyaretleri kapsamında İl Genel Meclisi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, meclis üyeleri, Genel Sekreter Yardımcıları ve daire amirleri karşıladı.

Vali Dağlı: İGM üyeleri ile uyum içinde çalıştık

Vali Dağlı Düzce’de görev yaptığı süre zarfında İl Genel Meclisi üyeleri ile uyum içerisinde güzel çalışmalara imza attıklarını ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Meclis Başkanı Çiğdem Günal, “Sayın Valimize başarılar diliyoruz.” dedi.

Ayrıca Meclis Başkanı Günal, Düzce Valisi Sayın Dr. Zülkif Dağlı’ya tablo hediye etti. Ziyaretinden ardından Vali Sayın Dr. Zülkif Dağlı, İl Genel Meclisi üyeleri ile birlikte toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haziran ayı toplantıları sona erdi

Öte yandan, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında ara verilen ve normalleşme süreci ile birlikte uzun bir aranın ardından Geçtiğimiz pazartesi günü yeniden başlayan İl Genel Meclisi’nin Haziran ayı toplantıları, yapılan beşinci oturum ile sona erdi.

Yorumlar (5)
Gerçek Halk 2 yıl önce
düzce ye hizmet mi etti akp yemi hizmet etti?
Düzcevi 2 yıl önce
Halka kapılarını kapatan bir valilikti.İnşAllah yeni gelen halkla içiçe olur.Ama sanmıyorum.Aldıkları emir böyle
Sefer Güneş 2 yıl önce
Düzce sizi unutmayacak sayın valim Allah yardımcınız olsun.
Kamil Ak 2 yıl önce
Hayırlı olsun güzel hizmetler yaptınız Allah yolunuzu açık etsin.
Düzce 81 Veli 2 yıl önce
devletin soğuk yüzü,çatık kaş,vali dediğin güler yüzlü olur,cana yakın olur,Düzceye katkısı olmamış bir valiydi bence.
25
orta şiddetli yağmur