banner851

banner614

UZAKTAN ÇÖP KOVASINA TAM İSABETLE ATTI

Düzce'de atıkları poşete toplayıp, uzakta olan çöp kovasına gitmeye üşenen adam, duvarların üzerinden çöp kutusuna tam basket attı. Sitenin güvenlik kamerasına yansıyan o anlar sosyal medyada paylaşılınca üşengeçlik yapan adam fenomen oldu.

banner619
Düzce 23.05.2021, 17:22
4273
UZAKTAN ÇÖP KOVASINA TAM İSABETLE ATTI

Düzce’nin Akınlar Mahallesi'nde bulunan bir sitede görevli olan Aydın Şengül, site içerisinde temizlik yaptığı sırada hayvanların getirdiği çöpleri de toplamaya başladı.

Şengül, atıkları topladıktan sonra sitenin dışındaki çöp kovasının yanına gitmek yerine çöpü duvarların üzerinden kovaya tam isabet ile attı. Sitenin güvenlik kameralarına yansıyan o anlar ise sosyal medyada paylaşıldı.

"Hayatımızda basketçi olmakta varmış"

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından fenomen haline gelen Şengül, hayatında hiç basketbol oynamadığını ve gelen tepkiler sonrasında mutlu olduğunu belirtti. Şengül, "Hayvanların getirdiği çöpleri gördüm, tüm çöpleri bir poşetin içine topladım. Sonra dışarıya çıkmaya üşendim.

Duvarların üzerinden çöp kovasına atık poşetini attım. Poşet, direkt içine girdi. Hayatımızda basketçi olmakta varmış. Sitenin güvenlik kamerası o anları çekmiş. Sosyal medyaya yüklenmiş. Beni tanıyan, tanımayan birçok kişi 'Nasıl yaptın, nasıl becerdin?' diye aradılar. Güzel tepkiler aldım. Arayan soran çok oldu. Özellikle bir arkadaşım aradı tebrik etti. 'Geleyim bir de beraber deneyelim' dedi. Mutlu oldum" ifadelerini kullandı. (İHA)

banner844
Yorumlar (2)
Ergun 4 ay önce
Böyle boş mevzuları haber yapın,
Gazeteci aykırı soru sormuş haber yapın
Ayşe (keşir) hanım gazeteciyi fetöcü ilan eder bağlantısı varmış der hepsine yer verin...
Akçakoca Müftüsü'nün göçmenlere ilgili çirkin söylemlerini görmezden duymazdan gelin...
Sonra biz haberciyiz
Tarafsız haberciyiz öyle mi..?
Yersen...
KORKAKSINIZ...
Haber mmi şimdi 4 ay önce
Peki konteynırın dışına düşseydi ne tepkı verilecekti.Övünülecek br yanı yok aksine siteden defolsun gitsin de neresi kirlenirse kirlensin mantığı var burada