banner851

banner614

“VAKA SAYISI HIZLA DÜŞÜYOR…"

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’de Koronavirüs salgınında vaka sayısının hızla düştüğünü belirterek, “Düzce’de vaka sayıları hızla düşüyor. Bu düşüş bizleri sevindirdi ” dedi.

banner846
Düzce 13.05.2021, 15:30 13.05.2021, 17:44
1425
banner844

Son dönemde Düzce’de büyük bir kabusa dönüşen Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınındaki vaka sayısı, tam kapanma döneminde alınan tedbirler ile birlikte başlayan düşüş eğilimini sürdürüyor.

Sağlık Bakanlığı verilerine göre Düzce, Türkiye genelinde hızlı düşüş sergileyen kentler arasında üçüncü sırada yer alırken, Vali Atay bu düşüşün hızlı bir şekilde sürdüğünü belirtti.

Bu düşüşün kendilerinde büyük bir sevinç yarattığını kaydeden Vali Atay,  Düzce halkına maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam etmeleri çağrısında bulundu.

Yaptığı açıklamada, “Bu süreci hep birlikte atlatacağız” diyen Vali Atay, “Burada bütün mesele vatandaşımızın kurallara uymasıyla alakalı, hepimiz takip ediyoruz. Sağ olsunlar Düzceli hemşehrilerimiz kurallara riayet ettiler. Bu düşüşler bizi de çok sevindirdi. Vaka sayılarında yüksek seviyede ilerlerken şimdi hızlı bir şekilde düşüyoruz. Allah Razı olsun hepsinden. Vaka sayılarındaki düşüş hala devam ediyor, ağzımızı kapatırsak, maske takmaya dikkat edersek bu sorunu çözülecektir. Basın bu konuda örnek oldu vatandaşlarımıza hepinize teşekkür ediyorum, Bayramınızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
hadi oradan 1 ay önce
E Malum önümüz turizm sezonu :) Ne demişti Fahrettin KOCA 'Ulusal çıkarlarımızı da düşünmek zorundayız' APTAL OLMAYIN!
Düzceli 1 ay önce
Buna inanan hulka da inanır arkadaşlar
DURSUN ALİ BABA 1 ay önce
Vali beye tş bu güzel günümüzü paylaştı için bayragimizi tbrk ederim
24°
parçalı bulutlu