banner614

"VAKİT KAYBETMEDEN BAŞLAYALIM"

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde açıkladığı Cedidiye Meydan Projesi için hak sahipleri ile yeniden bir araya geldi. Başkan Özlü, meydanın şehrin kalbi ve merkezi konumunda olduğunu ifade ederek, “Vakit kaybetmeden başlayalım. Bu güzel projeyi hep birlikte yapalım” dedi.

banner846
Düzce 09.02.2021, 17:09
2051
"VAKİT KAYBETMEDEN BAŞLAYALIM"
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cedidiye Meydan Projesi'nin bir an önce hayata geçirilmesi hak sahipleriyle yeniden bir araya geldi.

Prof.Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi toplantı salonunda Cedidiye Meydanında hissesi bulunan hak sahipleri ve mevcut kiracılar ile buluşan Başkan Özlü’ye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Proje Müdürü İnşaat Mühendisi Mustafa Erkan eşlik etti.

BURASI DÜZCE’NİN KALBİ

Projenin son halinin 3 boyutlu sunumu ve parselizasyona dair bilgilendirmenin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Özlü, “Burası Düzce’nin merkezi. Bir tarafında gecekondu tarzı dükkanlar, bir tarafında Osmanlı tarzı camisi bir yanında da modern mimariyle belediye binası.

Üç farklı yapı modeli. Gönlümüz burayı nezih bir hale getirmek. Mevcut manzara oraya hiç yakışmıyor. Özel mülkiyet söz konusu olduğu içinde sizlerle istişare ederek gerçek değerine ulaşmasını arzu ediyoruz. Burası Düzce’nin kalbi, Düzce’nin merkezi olacak” dedi.

“NEZİH BİR GÖRÜNTÜ OLSUN İSTİYORUZ”

Cedidiye Meydan Projesinin tek başına bir proje olmaktan öte olduğunu belirten Başkan Özlü, “Sizlerin de bildiği üzere parklarımız var. Millet bahçesi yapıyoruz. Ardından İstanbul Caddesi cephe giydirme ve Cedidiye Meydanıyla tamamlanan nezih bir görüntü olsun istiyoruz.

Projenin başına proje müdürü olarak Mustafa Erkan Beyi getirdik. Maliyetler ne ise bunu da birlikte paylaşacağız. Vakit kaybetmeden başlayalım.  Bu güzel projeyi hep birlikte yapalım” şeklinde konuştu.

Yorumlar (9)
Realist 4 ay önce
Fisko kavşağını çözünde hizmet diyelim.Kanalizasyonu çözünde hizmet diyelim.Bırakın bu rantsal ve görsel işleri.
Ilgili 4 ay önce
Meselenin tamami bu degil ki. Asil mesele belediye kendine kac dukkan cikartacak duzcenin en degerli m2 oldugu yerde :)) yoksa dis cephe uygulamasi ilede guzellesiyor mevcut hali cok dusuk maliyetlere :))
Aa 4 ay önce
Sanayici esnafının ensesi kalın, istişare yapın, Sinirci köylülerini takmayın. Enteresan dönemden geçiyorsun Düzce'm.
Kaynaşlılı 4 ay önce
erol bayraktarın en ön sıralarda işi ne ? Kaynaşlı'ya bıraktığı borçlar yetmedi birde Düzce Belediyesine de mi borç takıp gidecek ??
Hikmet gümüş 4 ay önce
Başkanımı sonuna kadar destekliyorum.
Millet 4 ay önce
Eeee buraya kadar olan kısmı zaten herkes biliyordu. Siz esas hak sahipleri ne dediler, ne zaman karar verecekler... Gibi bir bilgi verseniz bir anlamı olurdu!
Düzceli 4 ay önce
Düzce için güzel bir proje, fırsatı değerlendirmek gerekir.
Sade Vatandaş 4 ay önce
Çehreyi değiştire değiştire Düzce'de çehre kalmadı. Binbir emekle yapılmış ve simge haline gelen camiyi de yıkın tam olsun. Belediyenin önündeki kaldırımları kesme Arnavut kaldırım yapsanız ortaya güzel bir havuz koysanız kâfi. Ayrıca projede gösterilen o ağaçların da olma ihtimali düşük. Şimdi dikilse kaç senede büyüyecek. Yazık
Aa 4 ay önce
Havuzdan akan sularda yazı da yazsın mı :))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı