banner851

banner955

VALİ ATAY BU KEZ MERKEZE BAĞLI KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, yaşanan sıkıntıları yerinde dinlemek ve yapılan çalışmaları incelemek için bir süre önce başlattığı köy ziyaretlerine devam ediyor. Bu kez merkeze bağlı köyleri ziyaret eden Vali Atay, vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzce 07.08.2022, 18:30
2103
VALİ ATAY BU KEZ MERKEZE BAĞLI KÖYLERİ ZİYARET ETTİ
banner1032

Sık sık halkın arasına girerek takdir toplayan Düzce Valisi Cevdet Atay, bir süre önce sorunları yerinde gözlemlemek ve köylerde yapılan yatırımları yerinde incelemek amacıyla, köy ziyaretlerine başlamıştı.

Vali Atay’ın köy ziyaretleri kapsamında son adresi merkeze bağlı Düzköy, Kabalak, Kurtsuyu, Eminaçma, Kozluk, Nasırlı ve Akyazı Köyleri oldu.

Vali Atay’a köy ziyaretleri sırasında İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Albay Naci Akkaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ve diğer kurum müdürleri eşlik etti.

Ziyaretlerde köylü vatandaşlarla bir araya gelen Vali Atay, karşılaştığı sorunları tek tek not aldı. Ziyaretlerinde çocukları da unutmayan Atay, onlara oyuncak dağıttı.

Köylere yapılan yatırımları da yerinde inceleyen Vali Atay, çalışmalar hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen’den bilgi aldı.

Vali Atay’ın köy ziyaret programlarının devam edeceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (1)
Gerçek 2 ay önce
Devletin yüzünü halka gerçekten hissettiren ve ilgilenen devlet adamı tebrikler sayın Valim...
16
parçalı bulutlu