banner851

banner955

VALİ ATAY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce’de asfalt sezonunun başlaması ile birlikte, köy yollarında Düzce İl Özel İdaresi ekipleri tarafından hummalı çalışma yürütülüyor. Düzce Valisi Cevdet Atay, Bostanlık Köyü’nde yürütülen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Öncü Haber’e açıklamalarda bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Düzce’de İl Özel İdaresi’nin ulaşmadığı köyün kalmayacağını belirterek, “Beton Santralimizi açıyoruz. Köy yollarında genelde beton asfalt uygulaması yapacağız” dedi.

Düzce 30.05.2022, 12:22 31.05.2022, 11:24
1952
VALİ ATAY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce’de asfalt sezonu hızlı başladı. Asfalt sezonu ile birlikte Düzce İl Özel İdaresi ekipleri merkez ve ilçelerde programa alınan köy yollarında asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Köy yolları asfaltlama çalışmaları için Düzce İl Özel İdaresi çok sayıda personel ve araç görevlendirdi.

Düzce Valisi Cevdet Atay’da merkeze bağlı Bostanlı Köyü’nde yürütülen asfaltlama çalışmalarını Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ile birlikte yerinde inceledi.

Yürütülen çalışmalar ile ilgili Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen’den bilgi alan Vali Atay, çalışanlara da kolaylıklar diledi.  

“Düzce’de asfaltsız köy yolu bırakmayacağız”

Asfalt sezonu ile ilgili Öncü Haber’e özel açıklamalarda bulunan Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, şu anda geçtiğimiz dönemde asfalt programına alınan köy yolarında çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Artan asfalt ve beton maliyetlerine rağmen Düzce’de asfaltsız köy yolu bırakmayacaklarını kaydeden Günal, “Elimizde geçtiğimiz dönemden kalan bütümler var. Asfalt çalışmalarına o bütümlerle devam ediyoruz. Yeniden bütüm almak için ihaleye çıkacağız. Özellikle Yığılca ilçemizde grup yolu ve köy yollarında sorunlar var. O sorunları bu dönem içinde çözmüş olacağız. Şu anda geçtiğimiz dönemde asfalt programına alınan köy yollarımızda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sezonda Düzce’de ulaşamadığımız köy kalmayacak. Köy yollarında genellikle beton asfalt uygulaması yapacağız. Bunun için de yerli kaynaklardan faydalanmak için, beton santrali kuruyoruz. Beton santralimizi Haziran ayı içerisinde hizmete sokacağız. Bu dönemde Düzce’de asfaltsız köy bırakmayacağız” dedi.

banner844
Yorumlar (13)
bahçeşehir bağlantı yolun 7 ay önce
otobüs şoförü
ali 7 ay önce
130 bin ton alsvat kaç kilometre yol yapar yazarmısnız kalınlı ve genişlide hesaplayarak teşekur
Yığılcalı 7 ay önce
Sayın valim Yığılca Düzce yoluna da bir el atın
Rasim Şekerci 7 ay önce
Düzcenin en çok kullanılan yolu bahceşehir yani yeni bağlantı yolunu da yapmanız dileğiyle. Arabada alt takım felan kalmadı , bu kadar yoğun kullanılan bir yolun bu kadar kötü olması düzcemize yakışmaz saygılar.
uzunmustafa 7 ay önce
güzeldere yolu neden asfaltlanmaz acaba
ismail beyköylü 7 ay önce
calı cuma köyüne sayın valim bi söz verdi kanalasyon yapılcak hale bekliyorum selamlar
Huseyin 7 ay önce
Kalıcı konutlar bağlantı yolu??? Yol kalmadı
Olimpiyat81 7 ay önce
Vali beyi ve Faruk beyi bir türlü olimpiyata getirmedik
YAN YOLLAR AÇILSINNNNNNNN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız