banner851

banner955

VALİ ATAY GECE SAATLERİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları ve Düzce Milletvekili Başkanı Ayşe Keşir ile birlikte gece saatlerinde yaşanan su taşkınlarının ardından enerji kesintisi yaşanan Metek TOKİ konutlarında vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlara geçmiş olsun temennisinde bulunan Vali Atay, TOKİ konutlarına yeniden elektrik verilmesi için SEDAŞ ekiplerine talimat verdi.

Düzce 29.06.2022, 11:30 29.06.2022, 17:53
4445

Kuvvetli sağanak yağışlar ile birlikte, Düzce’nin birçok noktasında su taşkınları oluştu. Özellikle Yığılca ilçesinde,  köyleri ilçeye bağlayan bazı köy yollarının üzerinde bulunan köprüler yıkıldı. Metek TOKİ Konutlarında ise Karaca Deresinin taşmasıyla yüzlerce binanın bodrum katını su bastı.

Yaşanan su baskınlarının ardından dün sabah saatlerinden itibaren bin 200 hanenin elektriği kesilirken, Metek TOKİ sakinleri geceyi karanlıkta geçirdi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile birlikte gece saatlerinde karanlıkta kalan vatandaşlarla bir araya gelen Düzce Valisi Cevdet Atay, “Buradaki arkadaşlarımızın hepsine geçmiş olsun. Burada tahliye gerçekleştirdikten sonra, tüm ekiplerimiz çalışıyor. SEDAŞ ekiplerimiz koordineli bir şekilde olaya yaklaşacaklar. Bundan sonraki kısmında DSİ’nin yapacağı çalışmaları da hemen yapılmasını sağlarız. Ben bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sayın Vekilimiz ile birlikte gecenin bu saatinde vatandaşlarımızın yanındayız. Özellikle hanımefendiler bizleri affetsin. Biz bu işi üzerimize almak zorundayız. Çünkü bunların hepsi bizim görevimiz” dedi.

banner844
Yorumlar (9)
Öğretmen 3 ay önce
Ülkenin en çok sulak yerlerinden birinde yaşıyoruz ve su çilesi çekiyoruz. Sel başka illerde de oluyor. Karadeniz'de adamlar susuz mu kalıyor? Hepsi önlem almakla ilgili. Sel olmasa ne olacak merkezde yılın 2 ayı gündüzleri susuz geçiriyoruz zaten. Yok debi yetmedi yok regülatör bozuldu. Hangi vergimizin karşılığını insan gibi alabiliyoruz? Basimizdakilerin keyfi yerinde ya gerisi sürünsün.
T.C 3 ay önce
Vatanimin yanindayimmm
Oy 3 ay önce
Düzce metek tokiden ibaret değil ama tabii en konsantre oy potansiyeli olan yer ya
Mehmet Çelik 3 ay önce
Koçyazı mahallesi Düzcenin en kalabalık mahallesidir tabiki oraya ağırlık verecekler ne sanıyordunuz?
Mustafa Yılmaz 3 ay önce
Karaca mahallesinin toplam nüfusu 4000 metek tokinin tek bir bölgesinde okadar insan yaşıyor... Bu yorum yapanlar hesap yapmayıda bilmiyorlar.
Yamalı Pantalon 3 ay önce
Sadece Metek tokiden oluşmuyor Düzce. Uzun Mustafa ve bir çok mahalle elektriksiz ve susuz. Anca göz boyayın.
düzceli 3 ay önce
ne alaka burada bile sürekli eleştir boş eleştir
T.C 3 ay önce
Bir chp li olarak Allah beterinden korusun birdaha yasatmasin biz ne cileler gorduk depremide yoksulluguda 3 gun 1 ay susuzda sabrederiz VATANIMIN YANINDAYIM
, 3 ay önce
Burada yaşayanların Düzce'deki diğer mağdur insanlardan farklı ne özelliği var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu