banner851

banner955

VALİ ATAY SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALDI

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz bir süredir tedavi gördüğü, orta kulak iltihabı (VERTİGO) nedeniyle dün sabah saatlerinde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yılmaz’ı hastanede ziyaret eden Düzce Valisi Cevdet Atay, sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

Düzce 18.02.2022, 12:14 18.02.2022, 12:29
6364
VALİ ATAY SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALDI

Düzce’de özellikle pandemi sürecinde yaptığı başarılı çalışmalarla büyük beğeni toplayan Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’dan üzücü haber. Bir süredir orta kulak iltihabı tedavisi gören Dr. Yılmaz, dün sabah saatlerinde fenalaştı.

Baş dönmesi ve bulantı hissi yaşayan Yılmaz, yakınları tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Tedavisi devam eden Yılmaz’a ‘Geçmiş Olsun’ ziyaretinde bulunan Düzce Valisi Cevdet Atay, doktorlarından Yılmaz’ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Öncü Medya ailesi olarak başarılı bürokrat Dr. Yasin Yılmaz’a geçmiş olsun temennisinde bulunuyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (7)
Şampiyon 8 ay önce
Düzce halkı Zehirli hava soluyor ….. Tek bir açıklaması yok , gündem oluşturması yok ; neden ihtiyacı var Düzce’nin anlayamadım dr. Ali
İsmail Korkmaz 8 ay önce
Geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum.
Dr ali 8 ay önce
Adam gibi adam büyük geçmiş olsun sana duzcenin ihtiyacı var
Gökhan Serdar 8 ay önce
cenaze evine ilk önce katil gelirmiş :) geçmiş olsun başkan :)
halk 8 ay önce
Sayın Vali bey,Polikliniklere girerken latih bibi kaldırıma bırakılmış büfeyi gördünüzmü.Oraya hastalar geliyor.Tekerlekli sandalyeli yürüyemeyenler geliyor.Kaldırımı tamamen işgal etmiş.Kimse gidipde ordan çay kahve içmez...ayıpdır yaa bu Belediyenin yaptığı.Oraya koyacağına git terminale koy..
Öz Düzceli 8 ay önce
Geçmiş olsun,Allah şifalar versin sevgili müdürüm.
VATANDAŞ 8 ay önce
Valilik binası önünde bulunan covid19 aşı ofisi kapanmış, sayın müdür çarşı merkezinde çalışan insanlar için bir kolaylık dı tekrardan açmanızı taleb ederiz..
16
açık