banner851

banner955

VALİ ATAY’DAN ÇİÇEKLİ VE MESAJLI KUTLAMA

2018 yılında gerçekleşen devir teslimle Türkseven Şirketler Grubu bünyesine katılan Düzce Manşet Gazetesi yayın hayatında 16 yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyor. Kurulduğu günden bugüne ilkeli yayın çizgisinden taviz vermeyen Düzce Manşet, kısa sürede bölgenin en önemli basın organlarından biri haline gelirken son 2 yıldır da renkli sayfaları ile birçok yeni içeriği okurlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Düzce 25.09.2022, 09:45
523
VALİ ATAY’DAN ÇİÇEKLİ VE MESAJLI KUTLAMA

Yayın hayatına başladığı 25 Eylül 2006 tarihinden bu yana objektif ve seviyeli yayınları ile Düzce'nin gündemini tutan Manşet Gazetesi 16 yaşında...

Okurları ile buluştuğu ilk günden itibaren doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla Düzce halkına en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen Manşet Gazetesi, Düzce'nin ve bölgenin sesi olmaya devam ediyor.

16 yıl önce iş insanı Önder Tonyalı'nın öncülüğünde kurulan ve 14 Eylül 2018 tarihinde gerçekleşen devir teslim töreni ile Türkseven Şirketler Grubu'nun bir parçası olan Düzce Manşet; güçlü, genç ve dinamik kadrosuyla okurlarıyla en güncel haberleri buluşturmayı sürdürüyor.

Sütunlarına taşıdığı haberlerle Düzce'nin gündemine ışık tutan Düzce Manşet, ilkeli habercilik anlayışından ödün vermeden yolunda emin adımlarla ilerlerken, 16 yılı geride bırakmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyor.

Yeni döneminde okurlarına daha zengin bir içerik sunmak için çalışmalarını sürdüren Düzce Manşet Gazetesi, renkli sayfalarıyla okurlarına ulaşıyor.

Vali Atay’dan kutlama

Gazetemizin yıl dönümünü unutmayan protokol üyeleri de kutlama mesajı göndererek bu mutlu günümüze ortak oldu. Düzce Valisi Cevdet Atay hem gönderdiği çiçekle hem de Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Selim Altuntaş aracılığıyla Manşet Ailesi’ne ilettiği kutlama mesajıyla gazetemizin yeni yaşını kutladı.

Öncü Medya Grubu bünyesindeki Manşet Gazetesi ekibi olarak, bugünlere gelmemizde katkısı büyük olan siz saygıdeğer okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz...

banner844
Yorumlar (0)