banner851

banner955

VALİ: İLİMİZE YAKIŞIR BİR GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞTU

Düzce Belediyesi’nin desteği ile cephe giydirme işlemine başlanılan Düzce Valiliği’nde ilk etap çalışması tamamlandı. Son durumu yerinde inceleyen Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, caddenin Düzce’ye yakışır bir hale bürüneceğini vurguladı.

Düzce 30.10.2021, 16:30 01.11.2021, 15:44
1583
VALİ: İLİMİZE YAKIŞIR BİR GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞTU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün kentin kalbinde büyük dönüşüm sloganı ile başlattığı Kent Estetiği Projesi’nde çalışmalar ilerlerken, projenin bir diğer etabı olan cephe giydirme uygulamaları da sürüyor. Proje kapsamında cephe giydirme uygulamasının ilk adresi olan Düzce Valiliği hizmet binasında bir süre önce başlayan çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı.

Vali Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve protokol üyeleri ile birlikte, Kent Estetiği Projesi kapsamında 29 Ekim'de ilk etabı tamamlanan Valilik Binası ön cephesinde incelemelerde bulundu.

“Modern ve ilimize yakışır bir görünümüne kavuştu”

Vali Cevdet Atay, “Kent estetiği projesi ile birlikte ilk etap çalışması tamamlanan valiliğimizin dış cephesi modern ve ilimize yakışır bir görünümüne kavuştu.” şeklinde konuştu.

“Bu cadde şehirde parmakla gösterilen bir cazibe merkezi haline gelecek”

Başkan Faruk Özlü; "Şehrin kalbinde büyük dönüşüm sloganı ile başlattığımız projemizin çalışmaları titizlikle sürüyor. Düzce Valiliği dış cephe giydirmesi projesinin ilk etabı da tamamlandı. Valimiz Cevdet Atay'ın da hassas bir şekilde projeyi takip etmeleri bizleri memnun etti. Valiliğin ardından cephe giydirmeleri cadde üzerindeki diğer binalar ile devam edecek. Bu cadde şehirde parmakla gösterilen bir cazibe merkezi haline gelecek.” dedi. (ÖNCÜ HABER/İHA)

Yorumlar (4)
Cihan 1 yıl önce
Ya Allah rızası için,millet ekonomik sıkıntı ile boğuşuyor.Yöneticiler parayı çar çur ediyor.Oraya o masraf Allah'a reva mı? Tüyü bitmemiş yetimin hakkı var o parada.Valilik binasının boyasını güzelce yapılsa ne eksik olacaktı.Zikredilen rakamlar akla ziyan.Bu basiretsiz yöneticilerin yaptıkları böyle hatalar hümümete yazılıyor.Reis bu valinin yaptığı masrafı bilse derhal görevden alır.Ben bu valiye hakkımı helal etmiyorum.
hamit 1 yıl önce
çok güzel olmuş. düzce nin içinde yakışır bir esere dönüştü. kim vesile olduysa Allah razı olsun
Daha ilk etap bitmedi 1 yıl önce
İlk etabin on yuzu bitti
YALAN EKSİK HABER 1 yıl önce
YALNİZCA İlk etabin ÖN DUVARI TAMAMLANDİ.
Lutfen yaniltici bilgi verme yiniz ONCU MEDYA
Yeni Sayımız