banner851

banner614

VALİ VE ÇAKIR’IN GİRİŞİMLERİYLE…

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Çakır’ın girişimleri sonucunda koronavirüs salgını nedeniyle evlerine dahi gitmeden yoğun tempoda çalışan sağlık çalışanlarına Koç Holding’den önemli destek… Koç Holding, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne çamaşır ve kurutma makinesi ile çay ve kahve makinesi başta olmak üzere birçok elektronik eşya içeren bir hediye paketi gönderildi.

banner846
Düzce 31.03.2020, 13:30 31.03.2020, 15:10
3807
VALİ VE ÇAKIR’IN GİRİŞİMLERİYLE…
banner844

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özkan Çakır’ın girişimleri ve Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın destekleriyle Koç Holding, Covid-19 Pandemisi dolayısıyla sağlık personelinin yoğun çalışma temposu içerisinde olduğu Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne çamaşır makinesi, kurutma makinesi, çay ve kahve makineleri gibi birçok malzemeden oluşan bir hediye paketi gönderdi.

Koç Holding’in bunu birçok ilde yaptığını belirten Düzce TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özkan Çakır, “Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı’nın destekleri ile ilimizdeki hastanemize de bu ürünleri kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Covid-19 Pandemisi dolayısıyla sağlık çalışanlarımız yoğun mesai harcıyorlar ve bu ürünlerin eksikliğini hissediyorlardı. Bir nebze olsun kendilerine destek olabildiysek ne mutlu bizlere” ifadelerini kullandı.

Tuncay Şahin’den teşekkür

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, tüm dünyanın zor günler geçirdiği bu dönemde Koç Holding’in sağlık çalışanlarına yönelik yapmış olduğu bu desteği değerli bulduklarını belirterek, “Bu desteğin Düzce’ye kazandırılmasında yoğun çaba harcayan başta Valimiz Dr. Zülkif Dağlı ve Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Özkan Çakır olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Sağlıklı günlerde yeniden buluşabilmek ümidiyle.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (6)
Ali 1 yıl önce
Teşekürler sayın valimize ve Özkan çakır beye
DÜZCELİ 1 yıl önce
KOÇ HOLDİNG BU ÜLKENİN ÖZ EVLADIDIR, TEŞEKKÜRLER KOÇ ÇALIŞANLARI
Abdülhey Çoban 1 yıl önce
Koç holding her zaman milletinin hizmetinde helal olsun
Mete 1 yıl önce
Tebrik ederim, başta koç holding olmak üzere, çakırıda ziyadesiyle tebrik ederim. Bir çok siyasetçinin yapamadığını yapmış.
ALPEREN 1 yıl önce
Masondu, müslümanları sömürdü dibi söylemlerle yıllarca kendi sermayesi ve vatandaşına itham etmenin manasız olduğu şu günlerde KOÇ vatan ve millet sevgisini göstermiştir.
Samimiyetsiz. 1 yıl önce
Yardım mı yapıyorsunuz reklam mı?