banner851

banner955

VALİDEN DÜZCE’DE GÖREV YAPAN DOKTOR KIZINA TAZİYE

Düzce Valisi Cevdet Atay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 23 Şubat’taki Senegal ziyaretinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle şehit olan Özel Harekât Şube Müdürü Hayrettin Eren’in Düzce’de görev yapan kızı Dr. Feyza Eren’e taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Düzce 22.03.2022, 16:16
23378
VALİDEN DÜZCE’DE GÖREV YAPAN DOKTOR KIZINA TAZİYE
banner1032

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 23 Şubat’taki Senegal ziyaretinde görev yapan Özel Harekat Şube Müdürü Hayrettin Eren, geçirdiği kalp krizi sonucu kurtarılamayarak şehit olmuştu.

Düzce Valisi Cevdet Atay, Şehit Eren’in Düzce’de doktor olarak görev yapan kızı Feyza Eren’i yaşadığı evde ziyaret ederek taziyelerini iletti. Ziyarette Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ile İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz da hazır bulundu.

Feyza Eren’e sabırlar dileyen Vali Atay, devletin her kurumuyla her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti. Ziyaret Şehit Hayrettin Eren için dualar edilmesiyle son buldu.

Yorumlar (2)
Resul İnan 7 ay önce
devlet temsilinde en yüksek makamda olan valiyi sandalyeye oturtmuşlar, hocaları kanepe ile mi getirip koydular oraya, tevazunun da bir sınırı olsa gerek, olmadı kapı eşiğinde dursaydı vali.
düzceli 7 ay önce
Ruhu şad olsun hilal bıyıklı bozkurt yürekli şehidimizin.
21
açık