banner851

banner955

VALİLİK KARARIYLA İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ

İlki geçtiğimi yıl yapılan ve bu yıl 1-4 Ekim 2020 tarihleri arasında Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenmesi planlanan 2. Düzce Fuarı koronavirüs salgınının devam etmesine bağlı olarak bulaşı riski nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Düzce 29.09.2020, 16:08
1653
VALİLİK KARARIYLA İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ
banner1032

1-4 Ekim 2020 tarihleri arasında Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Pazaryeri ve Aile Yaşam Merkezi’nde yapılması planlanan ve hazırlıkları süren 2. Düzce Fuarı’nın ileri bir tarihe ertelenmesi üzerine bir açıklama yayımlandı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yayımlanan açıklamada; “2019 yılı mayıs ayında ilkini başarıyla gerçekleştirdiğimiz Düzce Ulusal Tarım ve Sanayi Fuarı’nın ikincisini de 1-4 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirmek üzere hem ilgili firma hem de odamız düzeyinde gerekli planlama ve hazırlık çalışmaları yapılmış, son güne kadar da hazırlık çalışmalarına devam edilmiştir. Son günlerde artan bulaşı sayıları ve geçiş mevsimine girmemiz dolayısıyla hem Sağlık Bakanlığımız hem de Düzce Valiliği’mizde konuyla ilgili hassasiyetler en üst düzeye çıkmıştır. Düzce Valiliğimizin almış olduğu bu karar ile birlikte 1-4 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığımız 2. Düzce Tarım ve Sanayi Fuarı’nın ileri bir tarihe ertelendiğini duyurur, sağlıklı günlerde daha kapsamlı etkinliklerle bir arada olmayı umut ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Düzce Valiliği’nden Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na iletilen yazıda ise şunlar kaydedildi: “Covid-19 Pandemi süreci nedeni ile yapılan değerlendirmeler sonucunda alınan kararlar doğrultusunda 1-4 Ekim tarihlerinde yapılacak olan 2. Düzce Fuarı”nın ileri bir tarihe ertelenmesi uygun görülmüştür. Hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin sağlıkları düşünülerek alınan bu karara uyulması hususunda bilgi ve gereğini rica ederim.”

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (2)
Zavallı düzce 2 yıl önce
Milli takım orada
Düzceli 2 yıl önce
Çok Şükür..Yerinde bir karar..Şimdi olucak iş mi bu...Ne fuarı arkadaş..Hayret bir şey ya..
13
kapalı